جانشين نماينده وليفقيه در سپاه پاسداران گفت: اين آدمها در عمق وجودشان سرسوزني به ولايت و روحانيت اعتقاد ندارند، آنها اسلام بدون آخوند القا ميكنند، امروز مشايي رييس جمهور اصلي است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین ذوالنور در همایش بزرگ طلایه‌داران فرهنگ و ایثار و شهادت در حسینیه امام خمینی(ره) مشهد در خصوص دلیل استمرار ارتباط آقای احمدی‌نژاد با مشایی گفت: آقای احمدی نژاد دست به طناب پوسیده‌ آقای مشایی دارد، ایشان ارادت ویژه‌ای به آقای مشایی دارند و گفته‌اند " مشایی قله است " یا در جای دیگر گفته اند " در مسائلی که فکر ما از درک آن عاجز است، مشایی آن را درک می‌کند ".

ذوالنور ابراز عقیده کرد: دخالت در وزارتخانه‌های مختلف و نیز تقابل متکی و مشایی باعثبرکناری متکی شد؛ همچنین مسائل‌ پیش آمده در وزارت اطلاعات و نمونه‌های دیگر حاکی از دخالت‌های مشایی دارد البته این مسائل در مقابل خدمات دولت ناچیز است و مسیر رییس‌جمهور هماهنگ با آرمان‌های نظام است و امیدوارم خداوند آقای رییس جمهور را شر این آدم نجات دهد.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه طبق مبانی فکری آقای مشایی، مردم به سه دسته تقسیم می شوند، تصریح کرد: اول قشر ولایتی‌ها، دوم قشری که به آقای ناطق رای داده‌اند و قشر میانی قشری هستند که اگر شب عاشورا پنج‌شنبه باشد، عزاداری می‌کنند و صبح جمعه به جاده چالوس و خوشگذرانی خود می‌روند، به نظر آقای مشایی چون اکثریت را قشر اخیر تشکیل می‌دهند، پس نباید مزاحم ماهواره و خوش گذرانی آن ها شویم، چرا که برایشان تفاوتی نمی‌کند چه کسی رای بیاورد.

حجت‌الاسلام ذوالنور با بیان اینکه یک جریان انحرافی در دولت فعال است، افزود: این جریان چون فکر می‌کند آمریکا باعثاصلی تحولات منطقه است، می‌گوید پس نباید با حکام عرب ارتباط را از دست بدهیم که این‌ها کج فهمی کامل است، همچنین CD ظهور نزدیک است که از طرافیان آقای احمدی نژاد و مشایی تهیه شده است نمونه دیگری است که همه این شرها از وجود آقای مشایی نشات می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رییس‌جمهور اختیاراتی دارد و عزل و نصب از جمله اختیارات اوست، ادامه داد: رییس‌جمهور اگر نتوانست با وزیری کار کند مختار است او را تعویض کند، اما گاهی اوقات عزل ها با هدف خاصی انجام می‌شود؛ مسائل به وجود آمده در وزارت اطلاعات حاکی از القائات آقای مشایی دارد که دنبال لیست انتخابات است چون مصلحی واقعیت‎ها را منتقل می‌کند پس باید برود تا مانعی برای تفکرات مشایی نباشد.

وي با بيان اينکه اگر موسوي يا كروبي بر سر كار مي آمدند مثل بيل و لودر زير پايههاي نظام ميزدند، افزود: اين در حالي است که دولت فعلي در حال حرکت به سمت اهداف انقلاب است و اگر بخواهم از ۲۰ به دولت نمره بدهم، ۱۶ ميشود و انحرافات به وجود آمده نيز با هوش و ذكاوت آقاي رييسجمهور بر طرف ميشود.