یک منبع آگاه گفت: ساعت ۱۰/۲۳ شب گذشته در حالیکه عده ای از اهالی مومن و انقلابی محل در اعتراض به مواضع ضد انقلابی کروبی مقابل منزل وی تجمع کرده بودند، عده ای چوب به دست از منزل کروبی بیرون آمده و با بکار بردن الفاظی رکیک به سوی جمعیت حمله ور شدند.
از میان این افراد یک نفر چند تیرهوایی شلیک کرد و سپس اسلحه خود را به سوی جمعیت نشانه رفت و چند گلوله نیز به سمت مردم شلیک کرد. بلافاصله پس از شنیده شدن صدای گلوله، از داخل منزل کروبی نیز دهها گلوله به هوا و سپس به سوی جمعیت شلیک شد و پس از چند دقیقه تعدادی گاز اشک آور نیز از داخل ساختمان به سوی معترضین که در حال شعار دادن بودند پرتاب شد.
این وضعیت تا ساعت ۲۴ ادامه داشت تا اینکه نیروی انتظامی با ورود به منطقه جلوی مردم عصبانی را گرفت و مانع ازادامه درگیری ها شد.
این منبع آگاه به خبرنگار باشگاه خبرنگاران از شلیک گلوله به سوی دوربینهای مداربسته داخل منزل کروبی نیز خبر داد و افزود: تمام شلیکها بصورت مطلق از داخل منزل کروبی بوده و باتوجه به اینکه دوربینهای مداربسته داخل خانه نیز آسیب جدی دیده هیچ تصویری از شلیک کنندگان وجود ندارد و اطرافیان کروبی مدام با شبکه های بیگانه مصاحبه می کنند و تصاویری از منزل وی نمایش داده می شود که آثار شلیک گلوله بر روی دیوارها مشاهده می شود.
این در حالیست که در راهپیمایی امروز، جریان فتنه متحمل یک شکست دیگر شد و تمام تلاشها برای به انحراف کشاندن راهپیمایی باشکوه مردم در روز قدس ناکام ماند.
خبرهای منتشر شده از حملات انتحاری به تظاهرکنندگان روز قدس در کویته پاکستان نشان می دهد که فتنه گران تلاش زیادی داشتند تا برگزاری آرام و با شکوه راهپیمایی روز قدس در ایران نیز جلوگیری کنند که البته با اتحاد ملت ایران این نقشه نقش برآب شد.