به گزارش افکارنیوز، آینده با تندرو خواندن اصولگرایان می‌نویسد آنها باید خود را برای شکست احتمالی مذاکرات آماده کنند! تا چنانچه این مذاکرات به واسطه طبع پیچیده‌اش، و یا ناتوانی طرف مقابل در درک شرایط، به شکست بیانجامد؛ مسئولیت این شکست بر عهده آنان نیفتد!

نویسنده ادامه می‌دهد: من چندان آدم ‌سیاسی‌ای نیستم؛ اما با همه اعتقادی که به راستگویی دیپلماتهایمان دارم، به نتایج این مذاکرات هم امید چندانی ندارم. پس برای تندروها بهتر است سکوت کنند، تا این انگشت اتهام به سوی مقصر اصلی‌اش نشانه رود و اتهام به گردن مجرم حقیقی بیفتد.

شایان ذکر است این سایت اینترنتی جزو جریان رسانه‌ای ذوق‌زده‌ای(وابسته به فتنه‌گران) بود که طی چند هفته گذشته با جعل و تحریف و انتشار اخبار یک‌سویه تلاش کردند خوش‌بینی نسبت به مذاکره با آمریکا را ترویج کنند و توافق با آمریکا را تمام شده قلمداد نمایند و از این جهت، تحلیل اخیر آنها نوعی پیشرفت شعوری و معرفتی است اما معلوم نیست چرا به جای اینکه عذر تقصیر نزد مخاطبان بیاورند و با صدای بلند اعلام کنند که اگر خائن نبوده‌اند لااقل درک سیاسی لازم درباره ماهیت شیطان بزرگ را نداشته‌اند، همچنان تحلیل‌گران منتقد و آگاه نسبت به ماجرا را تخطئه می‌کنند و از آنها می‌خواهند ساکت شوند و واقعیت را گزارش نکنند؟!

سایت یاد شده از جمله سایتهایی بود که کوشیدند با تحریف سخنان وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا توهین علنی وی در فریبکار ژنتیکی توصیف کردن ایرانیان را کتمان کنند اما ظاهراً تراکم خبرهای حاکی از زورگویی و دغلبازی مقامات آمریکایی، راهی جز فرار به جلوی گردانندگان سایت آینده باقی نگذاشته است.