به گزارش افکارنیوز، علی‌اکبر ‌صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی عصر روز گذشته به دیدار خانواده شهید مصطفی احمدی‌روشن رفت.

در سلسله دیدارهای رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران صنعت هسته‌ای کشور، صالحی عصر روز گذشته به همراه صادقلو مشاور امور ایثارگران، زارعان معاون امنیت و حفاظت هسته‌ای و کمالوند معاون امور بین‌الملل و برخی خانواده‌های معظم ایثارگران در منزل دانشمند شهید مصطفی احمدی‌روشن حضور یافت.

در این دیدار که ابتدا با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزار شد، صالحی اظهار داشت: امروز صنعت هسته‌ای و اقتدار بین‌المللی ایران اسلامی مرهون مجاهدت شهداو ایثارگران است و ما هرچه داریم به برکت وجود این عزیزان و خانواده معظم‌شان است.

وی ادامه داد: ما بارها اعلام کرده‌ایم و باز هم می‌گوییم در خصوص دستاورد خون شهدا و ایثارگران‌مان ذره‌ای عقب‌نشینی نخواهیم کرد و با تمام توان صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای را پیش خواهیم برد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تاکید کرد: مصطفی احمدی‌روشن با بهره‌مندی از تفکر ناب بسیجی توانست با کمک جوانان این مرز و بوم غنی‌سازی در کشور را به سمت بومی سازی پیش ببرد و امروز بومی شدن صنعت هسته‌ای کشور مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر این عزیزان است.

صالحی خاطرنشان کرد: مصطفی روشن، رضایی‌نژاد، علی محمدی، شهریاری، قشقایی و دیگر شهدای صنعت هسته‌ای کشور از دفاع‌مقدس تاکنون ناظر بر اعمال ما و مدیران هستند و ما این را با تمام وجود درک و لمس می‌کنیم.

وی در پایان گفت: البته غایت کمال هر مسلمانی است که در راه رسیدن به معبود و جایگاه همیشگی خود از زیباترین راه بهره ببرد و خوشا به حال آنان که با شهادت و چهره به سرخی خونشان به این دیدار می‌روند و من غبطه می‌خورم به این جوانانی که در اوج جوانی به رستگاری می‌رسند. امیدواریم خداوند همه ما را به این بزرگ مردان تاریخ متصل کند.