به گزارشافکارنیوز، " احمد محسن‏ نوزار " امام جماعت یکى از مساجد ترکیه، در اقدامی عجیب یک گروه آواز خوانى تشکیل داده تا به ‏اصطلاح سرودهاى اسلامى و دینى را به شیوه «راک» بخواند و اجرا کند.

این امام جماعت که خواننده شده، نام اولین آهنگ خود را «به ‏سوى مولا» گذاشته و آن‏را در فضاى مجازى منتشر کرده است و مورد استقبال برخی شبکه های ماهواره ای قرار گرفته است.

پیش از این نیز تصاویر و فیلمهایی نظیر اقتدای مردان به امام جماعت زن، بصورت گسترده در رسانه های خارجی منتشر شده بود و هر از چندگاهی چنین اقداماتی با هدف قبح زدایی از شعائر اسلامی طراحی و منتشر می شود.

شبکه یهودی " من و تو " در برنامه آموزش موسیقایی خود، اینچنین تبلیغ می‌کند که می‌توان با وجود رعایت حجاب، به رقص و آواز مقابل نامحرم مبادرت کرد!

همچنین در برنامه هایی نظیر " بفرمایید شام " بصورت کاملا هدفمند و غیر مستقیم، ترویج اباحه گری، مصرف مشروبات الکلی و آزادی روابط زن و مرد و حتی مصرف گوشت خوک توسط مسلمانان دنبال می شود که این اقدامات متکثر در شبکه های ماهواره ای وابسته به آمریکا و غرب حاکی از برنامه ریزی جدی برای پروژه ای است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان اسلام آمریکایی نام بردند.

پروژه اسلام آمریکایی در کنار پروژه اسلام هراسی دو راهبرد نظام سلطه برای جلوگیری از نفوذ اسلام در بین مردم است که در کشورهای عربستان، ترکیه، مصر و برخی کشورهای خاورمیانه دنبال می شود.

رهبر انقلاب درباره " اسلام آمریکایی " فرموده اند:

دشمنان از بروز اسلام حقيقي و واقعي به شدت وحشت دارند ... آنها از اسلامِ برده دلار، اسلامِ غرق در فساد و اشرافي گري و اسلامي كه در توده مردم امتداد ندارد، نگران نيستند، ولي از اسلام عمل و اقدام، اسلام توده مردم، اسلام توكل بر خدا و اسلام حُسن ظن به وعده الهي به لرزه مي افتند.