به گزارش افکارنیوز، حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات برنامه‌های هیئت پارلمانی اروپایی که روز جمعه وارد تهران شده‌‌اند، گفت: قرار است این هیئت پارلمانی اروپایی فردا دوشنبه، ۲۵ آذر با خانواده شهدای هسته‌ای دیدار کنند. این دیدار در مجلس انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین قرار است این هیئت پارلمانی اروپایی، امروز به ریاست خانم " تاریا کرونبرگ "، از نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در زمینه کشف و ضبط مواد مخدر نیز بازدیدی داشته و از نزدیک با فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه کشف و ضبط موادمخدر آشنا شوند.

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس در ادامه تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است هیئت پارلمانی اروپایی امروز با علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز دیدار و گفت‌وگو داشته باشند.

پیش از این، مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس گفته بود که این هیئت پارلمانی اروپایی فردا با علی لاریجانی دیدار و گفت‌وگو می‌‌کنند و سپس در یک نشست خبری به سؤالات خبرنگران پاسخ می دهند.

هیئت پارلمانی ۸ نفره اروپایی در روز جمعه ۲۲ آذر و به ریاست خانم " تاریا کرونبرگ " و به دعوت کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس وارد تهران شده‌اند و تا روز چهارشنبه، ۲۷ آذر در تهران اقامت خواهند داشت.