به گزارش افکارنیوز، محمدرضا باهنر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکرات نمایندگان مردم محلات و تهران خصوص اصل ۵۳ قانون اساسی و ناقص بودن بودجه به دلیل درج لایحه هدفمندی گفت: بالاخره بودجه سال ۹۳ در اختیار مجلس است حالا در نهایت برنامه هدفمندی یارانه‌ها به شکل مرحله اول آن ادامه پیدا خواهد کرد اما به نظر من دولت باید برای مرحله دوم لایحه جامع‌تری را ارائه خواهد داد.

وی افزود: بهتر است که قبل از بحثنهایی در خصوص لایحه بودجه لایحه هدفمندی نیز ارائه شود و یا ما در نهایت مجبور خواهیم بود که اصلاحیه‌ای را در اینباره بدهیم.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به بحث‌های گوناگون درباره حماسه ۹ دی ماه گفت در اینجا بحث‌های مختلفی درباره این مسئله مطرح شد و من در همین‌جا اعلام می‌کنم که در رسیدگی کردن یا رسیدگی نکردن به پرونده متهمین فتنه ۸۸ تا حداکثر امکان رأفت اسلامی اعمال شده است.

باهنر گفت: انشاءالله خواب کمرنگ کردن جرم فتنه‌گران و تطهیر آنان و همچنین فراموش کردن حماسه ۹ دی ماه هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد.

نایبرئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ۹ دی ماه نقطه حزیمت ملت بزرگ ایران بود که در این حزیمت چشم فتنه را کور کرد و انشاءالله این حماسه عظیم به کوری چشم دشمنان و فتنهگران همواره زنده خواهد ماند.