به گزارش افکارنیوز، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت در گذشت سید اکبر پرورش عکس دیدار اعضای تحریریه روزنامه رسالت با رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۶۵ را منتشر کرد.این سایت ذیل این عکس نوشته است، چند ماه بعد از آغاز انتشار روزنامه‌ی رسالت در تاریخ شانزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۵ بنده به همراه جمعی از اعضای تحریریه‌ی روزنامه به حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای - که در آن مقطع رئیس‌جمهور بودند - رسیدیم.

در آن دیدار مرحوم استاد پرورش به عنوان سردبیر روزنامه و مرحوم استاد عسگراولادی و جناب آقای نبوی هم حضور داشتند. این اولین دیدار مجموعه‌ی روزنامه‌ی رسالت بود که به همین دلیل از ایشان خواستیم رهنمودهایی برای آغاز فعالیتمان بفرمایند. ایشان هم نکات مهمی در خصوص شیوه‌ی نگارش، تحلیل و ارتباط با مخاطبان بیان فرمودند. از جمله نکات ایشان این بود که شما را با بهانه و بی‌بهانه می‌کوبند، شما سعی کنید که بهانه به دست رقبا ندهید.

مرحوم آقای پرورش البته دیدارهای متعددی با رهبر انقلاب داشته است. دیدارهای خصوصی و دونفرهی ایشان با رهبر انقلاب عمدتاً دربارهی دقتهای عرفانی از آیات قرآن و روایات بود و آقای پرورش این مطالب را با حضرت آیتالله خامنهای در میان میگذاشت.