به گزارش افکارنیوز، محمدرضامحسنی ثانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازداشت سرکرده گروه تروریستی عبدالله عزام که عامل انفجار مقابل سفارت ایران در بیروت بوده است، گفت: سعودی‌ها تلاش دارند با فرافکنی مانع بازجوی از عامل تروریست خود شوند.

وی با بیان اینکه فشار سعودی‌ها به لبنان برای استرداد ماجد به عربستان نشانگر وحشت ریاض از اعتراف سرکرده گروه تروریستی عبدالله عزام است، گفت: عربستان سعودی عامل آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است و با پیگیری دستورات صهیونیست‌ها برای جنگ مذهبی در جهان اسلام ماموریت دارد.

ثانی با بیان اینکه دستگاه قضائی و اطلاعاتی لبنان هوشیار است و تسلیم فشارهای سعودی‌ها نخواهد شد، تاکید کرد: رفتار لبنان در بازداشت سردکرده تروریست سعودی قابل تقدیر است و از این جهت تهران به لبنان اعتماد دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی حضور نیروهای امنیتی ایران را در جلسه بازجویی از سرکرده گروه تروریستی عبدالله عزام نشانگر حسن روابط ایران و لبنان است، گفت: با توجه به آنکه، تروریست سعودی به سفارت ایران در بیروت حمله کرده و این سفارت خانه جزء خاک ایران محسوب میشود و بر اثر این اقدام تروریستی ۲ دیپلمات ایران به شهادت رسیدند، درخواست برای انتقال ماجد به تهران جهت بازجوییهای بیشتر حق مسلم ایران است.