خانه ملت: نایب رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با انتقاد از تاخیر دولت در اجرای قانون پرداخت یارانه مترو، خاطر نشان کرد: اگر دولت یارانه مترو را هرچه سریعتر پرداخت نکند با برخورد جدی مجلس مواجه میشود.

انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به اظهارات اخیر شهردار تهران مبنی بر اینکه اگر تا پایان خرداد دولت یارانه مترو را پرداخت نکند مجبوریم سهم دولت را از مردم بگیریم، گفت: این سخنان شهردار تهران هشداری به دولت‌مردان است که هرچه سریع‌تر قانون پرداخت بودجه مترو را اجرا کنند.

نماینده نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بودجه سال ۹۰ اعتبارات مترو مشخص شده است، گفت: دولت نباید بیش از این در اجرای قانون تعلل کند چرا که با برخورد قانونی مجلس مواجه خواهد شد.

نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مجلس بی‌قانونی دولت را بیش از این تحمل نمی‌کند، تصریح کرد: وقتی یارانه مترو پرداخت نشود شهرداری مجبور می‌شود برای تامین نیازمالی خود هزینه حمل و نقل عمومی را افزایش دهد.

وی تاکید کرد: آقای قالیباف و مجلس همه تلاش خود را برای اجرای قانون بگذارند تا اگر جایی کمکاری صورت میگیرد از طریق فشار به مردم جبران نشود.