به گزارش افکارنیوز، از هفته گذشته اتاقک‌هایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تعبیه شده است که این اتاقک‌ها منجر به کاهش شدید شعاع دید خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان شده است تا آنجا که رسانه‌ها اعتراضات و انتقادات خود را نسبت به تعبیه این اتاقک‌ها به مسئولان روابط‌عمومی و همچنین اعضای هیات رئیسه پارلمان رسانده‌اند.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به انتقادات خبرنگاران نسبت به تعبیه این اتاقک‌ها و کاهش شعاع دید آنها، گفته بود این اتاقک‌ها به هیچ‌وجه برای کاهش شعاع دید رسانه‌ها تعبیه نشده است و در صورتی که دید خبرنگاران را با مشکل مواجه کرده باشد، نسبت به برطرف کردن این موضوع اقدام می‌کنیم.

محمد آشوری و سید شریف حسینی از سوی هیات رئیسه مجلس مامور بررسی این مشکل و ارائه پیشنهاداتی برای برطرف شدن آن شدند.

صبح امروز در حاشیه برگزاری جلسه علنی پارلمان، سیدشریف حسینی و محمد آشوری با حضور در جایگاه خبرنگاران، از صحن علنی مجلس بازدید کردند و معتقد بودند که دید خبرنگاران کور شده است.

در جریان بازدید حسینی و آشوری، خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان نیز اعتراضات و انتقادات خود را نسبت به تعبیه این اتاقکها به آنان اعلام کردند و این اعضای هیات رئیسه قول دادند که نسبت به برطرف کردن این مشکل اقدام خواهند کرد.