به گزارش افکارنیوز، روزنامه های اصلاح طلب و دولتی امروز ۷ بهمن ماه به موضوعات مشترکی پرداخته اند؛ دیدار نوه امام خمینی، سید علی خمینی با کوفی عنان اولین محور مشترک این رسانه قرار گرفت.

اظهارات وی مبنی بر برچیده شدن گزینه نظامی از تمام دنیا نکته ای بود که از سخنان وی در این رسانه ها برجسته شده است.

این رسانه ها در ادامه به سخنان نماینده ولی فقیه در سپاه در خصوص اینکه هدف سپاه از ورود به پروژه های اقتصادی در آمد زایی نیست و همچنین محدود شدن پروژه های سپاه پرداخته اند.

طبق روال چند ماه گذشته، رسانه های اصلاح طلب و دولتی با پرداختن به برخی از اظهارات هاشمی رفسنجانی سعی در شخصیت سازی برای وی دارند که این بار نیز تیترهایی نظیر " مزاحمت تند رو ها " و " هرکس با ما نیست حالش خوب نیست " از اظهارات هاشمی برجسته شد.

دو رسانه اصلاح طلب نیز با محوری مشترک به تخریب چهره اصولگرایان پرداختند و اظهارات اخیر اصولگرایان در خصوص اینکه رفتار احمدی نژاد نماینده خط اصولگرایان نیست، را نقد کرده و از این رفتار با عنوان شگرد جدید برای اصولگرایان نام برده اند.

این رسانه ها در ادامه به موضوعاتی نظیر مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، همدردی دانش‌ آموزان مریوانی با همکلاسی سرطانی خود، رد همکاری بابک زنجانی با بانک مرکزی از سوی این بانک و هشدار ظریف به آمریکا نیز پرداخته اند.

ستون طنزانه روزنامه قانون نیز در ابعادی بزرگ‌تر از همیشه در این روزنامه درج شد و با تمسخر احمدی نژاد گزیده خاطرات وی را در قالب " خاطرات احمدی نژاد " منتشر کرده است.

عناوین اخبار روزنامه قانون در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ : اشتباهات گذشته را تکرار نکنید؛

عناوین اخبار روزنامه اعتماد در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ : مشارکت در انتخابات 84 اشتباه کرد؛پروژههای سپاه محدود میشود؛بنیاد متنفذین در ایران؛توسعه پایدار!؛سیاستمداری، سیاسیکاری و سیاستبازی؛مظلومیت باغ فدک در چشمان حیرتزده دوربین؛

عناوین اخبار روزنامه شرق در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ : حذف یارانه نقدی و غیرنقدی خانوادههای با درآمد سالانه 12میلیونتومان؛همه برای یکی؛سپاه پروژههای ملی را به بخش خصوصی واگذار میکند؛همسو با دولت حرکت خواهیم کرد؛امام(ره) پیشنهاد ساخت سلاح هستهای را رد کردند؛بانک مرکزی:بابک زنجانی زمان

عناوین اخبار روزنامه ابتکار در روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ : پرسپولیس باز هم در حسرت جام میماند؟!؛تندروها همیشه مزاحم اند؛جولان شبح مرگ در اتوبانها ؛اروپا رسماً مشتری گاز و پتروشیمی ایران شد؛حذف اولویتبندی کالایی تا سال 93؛ایجاد وحدت فکری و همگرایی برای توسعه استان قم ؛کلاهبرداری با دستگاه کاهش دهنده سوخت؛8 توصیه تغذیه ای برای سرماخورده ها؛خاطره ماندگار گنبد فیروزه ای؛فوتبال دنیا و فوتبال ما! ؛اوکراین، در دو راهی غرب و روسیه؛دلخوشی از جشنواره فجر ندارم؛