به گزارش افکارنیوز، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت با اشاره به دیدار اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون رهروان ولایت با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پس از کامل شدن اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون رهروان ولایت اعضای هیئت‌ریسه فراکسیون با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کردند و در این دیدار اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود در ارتباط با بحثلزوم اعتدال در کشور پرداختند.

وی افزود: اعضا در این جلسه نظرات خود را پیرامون لزوم پرهیز از هر گونه افراطی‌گری در جامعه مطرح کردند و عنوان کردند که باید از هر گونه اقدامی که موجب ایجاد اختلاف میان قوای سه‌گانه در کشور می‌شود پرهیز کرد و حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد.

نائب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: مباحثمطرح شده در جلسه با رئیس مجلس شورای اسلامی به این نتیجه منتهی شد که علی‌رغم وجود سلائق مختلف در کشور خدمت بیشتر و بهتر به مردم و حل مشکلات آنها می‌تواند بهترین نقطه مشترک برای دستگاه‌های مختلف در جهت پیشبرد امور است.

نعمتی خاطرنشان کرد: در این دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم وحدت رویه در کشور و حل مشکلات تأکید کرد و عنوان کرد که باید مشکلات مورد بررسی کارشناسی و حلوفصل شود.