به گزارش افکارنیوز، ابراهیم آقا محمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بیانیه مداخله جویانه وزارت امور خارجه آمریکا گفت: این بیانیه نقض آشکار حاکمیت داخلی کشور است و امروز با این اقدامات دیگر آشکار شده است که سران و اهالی فتنه با آمریکا همدست هستند و دیگر جای هیچ شبهه ای باقی نمانده است. همچنین دستگاه وزارت خارجه موظف است پاسخ سریع و قاطعی به این بیانیه بدهد زیرا خواسته همه مردم است، در اصل اولین جایی که باید پاسخگوی اینگونه هتاکی‌ها باشد دستگاه سیاست خارجی است.

وی با بیان اینکه مردم این دخالت‌ها را تحمل نمی‌کنند، افزود: صبر مردم لبریز شده است و افرادی که در داخل حرف آمریکا را تکرار می‌کنند مدت‌هاست توسط مردم کنار گذاشته شده‌اند. آن‌ها چشم خود را بر حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسته اند و قصد ندارند از خواب بیدار شوند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی سران و اهالی فتنه اعتقادی به نظام و دولت حسن روحانی ندارند، گفت: کسانی که امروز به رئیس جمهوری و رئیس قوه قضائیه برای آزادی فتنه گران فشار می‌آورند حتی در انتخابات هم شرکت نکرده‌اند و اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارند اما همچنان می‌خواهند پروژه آمریکایی اسراییلی رفع حصر را مطرح کنند تا به اهداف خاص خود برسند.

وی تصریح کرد : رئیس جمهوری منتخب ایران هیچگاه حمایت مردم و نظام را به منافع شخصی گروه ها و جریان ها ترجیح نخواهد داد و این بیانیه ها تکرار حرف های بیهوده است. امیدواریم کسانی که در داخل خط تریبون ها و لابی های آمریکایی- صهیونیستی را دنبال می کنند عاقل شوند و دست از اقدامات خود بردارند.