کلاً در روزهای عجیب و غریبی هستیم! این روزها جن ها به جای آنکه به خانه ی رمال ها بروند و در گرفتن فال قهوه و در نتیجه باز کردن بخت دخترها مشارکت داشته باشند به جلسات برخی سیاسیون می روند و مشورت های بزرگتری می دهند!

در همین راستا و با پیشرفت های صورت گرفته توسط جن ها در سال های اخیر، سئوالی برایمان پیش می آید: آیا نفس جن بودن باعثرد صلاحیت در انتخابات مجلس می شود؟! آیا در قانون آمده است فقط انسان ها می توانند کاندیدای مجلس شوند؟! خب اینها که به این خوبی مشورت می دهند یک دفعه بیایند داخل مجلس و بدون واسطه حرف هایشان بزنند و قانونشان را تصویب کنند!

کلاً نبوغ نزد " ایرانیان " است و بس! البته این " ایرانیان " را همین طوری گفتیم و منظورمان آن " ایرانیان " نبود!
یک روز دختر دانش آموز در حین گردو بازی ناگهان موفق به کشف انرژی اتمی می شود و روز دیگر، یکی از همان انحرافی ها که قبلا مسئولیتی هم داشته و این روزها دورکاری می کند، منتها از زندان(!) با استفاده از پارچ یک عدد چاقو ساخته می خواسته به خودش کمک کند تا راهی آن دنیا شود، اما موفق نمی شود!

در همین راستا پیشنهاد می دهیم از این نبوغ ایشان استفاده شود و برای بازیافت، وسایل گوناگونی در اختیار ایشان قرار داده شود، شاید یکهو دیدین با چندتا خرت و پرت توانست سفینه ی فضایی اختراع کند و علاوه بر اجنه پای آدم فضایی ها را هم به دنیای سیاست باز کند!

* متاسفانه برخی از رسانه ها بعد از آنکه دکتر چند روزی در هیات دولت دیده نشدند دست به تخریب زدند و هرکدام حرف هایی زدند. اما ستون طنز و کاریکاتور عصرایران بالاخره علت این ۱۱ روز غیبت دکتر را کشف کرد. دکتر احمدی نژاد گفت: " حاضرم دنیا را بدهم لبخند همسرم را ببینم / یک روز نبینمش می میرم! "

در عصرایران می خوانیم: " رئیس جمهور طی نامه ای، علی نیکزاد را به عنوان وزیر امور زیربنایی به مجلس ارائه کرد. " کمی فکر می کنیم و یادمان می آید اصلاً چنین وزارتی نداریم! در همین راستا پیشنهاد می دهیم از آنجا که اول وزیر اوکی می شود و سپس وزارت ایجاد می شود(!) آقای دکتر خانمشان را به عنوان وزیر خانواده به مجلس معرفی کند تا انشالله پس از گرفتن رای اعتماد همواره در کنار ایشان در جلسات باشند تا خدایی ناکرده دوباره برای دیدن لبخندهای ایشان ده یازده روزی خانه نشین نشوند!

* یک ماست فروش گفت: " ماست ما ترش نیست! "، طنزنویس عصرایران هم گفت: " طنزهایم خیلی توپ است! " البته ایشان کامنت های طنز قبلی اش را به عنوان سند ارائه کرد! بقایی هم گفت: " هیچ تخلفی صورت نگرفته است! "، همین!!

در انتها نیز بایستی تشکر کنم از همراهان همیشگی ستون طنز و کاریکاتور ، در طنز قبلی بیش از ۱۰۰ کامنت با عنوان "دمت گرم! خیلی توپ بود!" برایمان آمده بود. کامنت هایی که وظیفه ی ما را سخت تر می کند ... متشکریم.