به گزارش افکارنیوز، پانزدهمین اجلاس رسمی دور چهارم خبرگان با حضور مسئولان وزارت امور خارجه و وزارت اقتصاد و دارایی به پایان رسید که اختتامیه این اجلاس حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

*آیت‌الله مهدوی‌کنی در اختتامیه اجلاس خبرگان خطاب به اعضای خبرگان ابراز امیدواری کرد که تا ۱۲۰ سال در خدمت‌ نظام باشد.

*اعضای خبرگان در قطعنامه پایانی خود بر لزوم واکنش دستگاه دیپلماسی نسبت به اظهارات تهدید آمیز مقامات آمریکایی تاکید کردند.

*حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات پیش از آن که اختتامیه اجلاس خبرگان تمام شود، برای رفتن عجله داشت و با نشست و برخاست پیاپی خود عجله‌اش را برای ترک جلسه نشان می‌داد.

*آیت‌الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه به تنهایی در انتهای مجلس نشسته بود و به موضوعات مطرح شده در اختتامیه پانزدهمین اجلاس خبرگان می‌پرداخت.

*حضور غیر منتظره حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی درساعات پایانی روز نهایی اجلاس مجلس خبرگان رهبری برای خبرنگاران سوال ایجاد کرد که معاون پارلمانی صدا و سیما در جواب اصحاب رسانه گفت: من برای دیدار چند تن از اعضای خبرگان به اینجا آمدم.

*یکی دیگر از حاشیه‌های این اجلاس دوندگی خبرنگاران برای رسیدن به اعضای خبرگان نظام و گرفتن جزییات جلسه بود که پس از قرائت بیانیه اجلاس خبرگان صورت گرفت.

*یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری از طرح موضوع توزیع سبد کالا در پانزدهمین اجلاس خبرگان خبرداد و گفت: وزیر اقتصاد درباره سبد کالا گفت که ما از سال آینده تصمیم داریم به بانک اعلام کنیم که آن مقدار وجه را میگیرند و به عدهای اگر بروند و کالا را بگیرند ۲۰درصد تخفیف داده میشود. این امر یکی از نکات جالب پانزدهمین اجلاس خبرگان بود که پای سبد کالا و اشکالات وارد شده به توزیع آن در مجلس خبرگان نیز کشده شد.