انگار سريال دروغهاي شاخدار فتنهگران و سبزها تمامي ندارد. خودشان خبر دروغ منتشر ميكنند، خودشان باورشان ميشود، خودشان جواب خودشان را ميدهند و در نهايت خودشان هم كوتاه ميآيند.

به گزارش بولتن، خب دروغ است دیگر. قبض و کنتور که ندارد. یکی از این دروغ‌ها ماجرای اعتصاب غذای برخی از زندانیان است. حضرات سبز که از فرط بیکاری و کمبود سوژه، توی سر هم می‌زنند، هر از چند گاهی اعلام می‌کنند که فلان «کَسَ» ک در زندان دست به اعتصاب غذا زده است. بعد هم سایت‌هایی چون جرس و روزآنلاین و کلمه و… این خبر را تحت پوشش قرار می‌دهند. جالبی ماجرا در این است که بعد از مدتی هم یکی واسطه می‌شود و پیغام می‌دهد که دوستان عزیز! به خاطر وطن، از اعتصاب غذای خود - که از اساس دروغ بوده - دست بردارید.


این دقیقا همان کاری است که در این یکی دو روز گذشته سید محمد خاتمی انجام داد. خاتمی که این روزها شرکت در انتخابات حسابی هوایی‌ش کرده، برای این که بتواند به هر نوع ممکن که شده هم‌فکران خود را وارد مجلس کند به هر دری می‌زند. اقدامات یکی به نعل و یکی به میخ خاتمی آن چنان باعثبی آبرویی او شده که حتی در بین اپوزیسیون نیز مورد مضحکه قرار گرفته است.

حالا در این میان، خاتمی در تماسی با مادر مهدی محمودیان، یکی از بازداشت شدگان فتنه‌گر، از وی تقاضا کرد از اعتصاب کنندگان در زندان رجایی خواسته شود که اعتصاب غذای خود را بشکنند.

خاتمی در این تماس تلفنی گفت: شنیده ام آقای محمودیان و عده ای دیگر در زندان رجایی شهر کرج اعتصاب غذا کرده اند. وی ادامه داد: مهمترین اصل، امروز، سلامتی این عزیزان است، من از شما تقاضا می کنم که از آنان بخواهید هر چه سریع تر اعتصاب غذای خود را بشکنند.

اگر چه ما هنوز نفهميديم كه اين حضرات چگونه اعتصاب غذا كردهاند كه هنوز چاق و چلّه اند و در صحت و سلامت كامل به سر ميبرند اما ماجراي جالب اين است كه به دنبال اين خبر، خيلي زود سايتهاي ضد انقلاب و اپوزيسيون نيز بيانيهاي تهيه كردند و از اين افراد خواهش كردند تاكيد ميكنم خواهش كردند كه نه به خاطر خود كه به خاطر ايران!!! دست از اعتصاب غذاي خود بردارند! آخر خداي نكرده خير سرشان، جمهوري اسلامي خيلي به اين جور آدمهاي فتنهگر نياز دارد ديگر! اگر اين افراد نباشند چه كسي ميخواهد بساط فتنههاي بعدي را پهن كند!