مناظره مجتبی ذوالنور و صادق زیباکلام در دانشگاه علامه طباطبائی با حاشیه های جالب و شنیدنی همراه بود.

به گزارش مهر مناظره مجتبی ذوالنور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران با حاشیه های جالبی همراه بود.

علی رغم اعلام ساعت ۱۵:۳۰ به عنوان شروع مناظره این نشست با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

در بخشی از این مناظره صادق زیبا کلام خطلاب به ذوالنور گفت: شما می خواهید حوادثخاورمیانه و اتفاقات اخیر در اروپا را همانند آش شله قلمکار با هم مخلوط کنید و بگویید که مردم اروپا همانند مردم خاورمیانه به بیداری اسلامی رسیده اند.

همچنین در قسمتی از این نشست زیبا کلام سخنانی در نقد سخنان مجری برنامه مطرح کرد که بلافاصله بعد از اتمام سخنان وی مجری اعلام کرد به دلیل اینکه طرف مناظره نیستم پاسخ سخنان زیبا کلام را نمی دهم که این کلام با خنده حضار مواجه شد.

صادق زیبا کلام در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه چرا در سخنان جنابعالی عظمت ایران و جایگاه ایران رعایت نمی شود گفت: تا به حال نشنیده بودم دستگاه عظمت سنج اختراع شده باشد.

زیبا کلام در اقدامی عجیب هنگام سخنان ذوالنور در خصوص پرونده انرژی هسته ای کشورمان اعلام کرد که تا به حال استدلالات ذوالنور را فراوان شنیده و به دلیل داشتن قرار کاری محل مناظره را ترک می کند.

زیباکلام در حین ترک جلسه به حاضران توصیه کرد تا سخنان ذوالنور را به دقت گوش کنند.

همچنین در بخشی از این مناظره ذوالنور خطاب به زیباکلام سوالاتی را مطرح کرد و بلافاصله عنوان کرد که خود قصد دارد به این سوالها پاسخ دهد که این اقدام با خنده فراوان حضار مواجه شد.

در پایان این نشست ذوالنور علی رغم مشغله کاری با حوصله فراوان به پای سوالات دانشجویان نشست و به تک تک سوالات دانشجویان پاسخ گفت.