مسائل و حرفهاي زيادي درباره فعاليتهاي اقتصادي نامشروع و نيز تلاشهاي جريان انحرافي براي انتخابات مطرح شده كه بايد با مدرك و سند افشا شود و اگر كسي اطلاعاتي در اختيار دارد به دستگاهاي ذيربط ارائه دهد.

به گزارش سایت ندای انقلاب، اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه وجود جریان انحرافی دیگر قابل انکار نیست گفت: به همین جهت فقها و علمای با تقوای ما که اسلام شناس هستند از جمله آیت الله مصباح و ایت الله جنتی که برای دولت حاضر بسیار سرمایه گذاری کرده اند به صراحت اعلام کردند که یک جریان انحرافی وجود دارد که آینده بدی هم در انتظار این جریان است.
وی افزود: ممکن است برخی این جریان را قبول نداشته باشند و بگویند که این جریان کاملا در خط نظام و ولایت است لذا ضروری است این افراد خوب تحقیق کنند و متوجه هشدارهای بزرگان وعلما شود و وقتی متوجه انحراف عقیدتی و مبنایی این جریان شد باید مراقب مراودات خود با این جریان باشند.
بادامچیان با بیان اینکه ماهیت این جریان انحرافی با گفته و موضع گیری انها رو شده است اظهار کرد: وقتی اصل وجود یک جریان انحرافی افشا شود به دنبال آن سایر تخلفات و مشکلات این جریان رو می شود. جریان انحرافی معمولا کمتر خلوص عقیده دارد و سردمداران این جریانهای انحرافی به دنبال منفعت مقام خوش گذرانی و کسب شهرت هستند.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد: مسائل و حرفهای زیادی درباره فعالیتهای اقتصادی نامشروع و نیز تلاشهای جریان انحرافی بری انتخابات مطرح شده که باید با مدرک و سند افشا شود و اگر کسی اطلاعاتی در اختیار دارد به دستگاهای ذیربط ارائه دهد.
وی سوء استفاده های اخلاقی و مالی و موقعیتی و حتی ارتباط با بیگانگان جزو ذات جریان انحرافی دانست و درباره علت حمایت رئیس جمهور از برخی از سران این جریان انحرافی گفت: رئیس جمهور اعتقاد دارد که این جریان و گروه انحرافی نیست و ذهن وی هنوز آماده پذیرش انحرافی بودن این جریان نشده چه به اینکه بخواهد علیه آنها اقدامی انجام دهد.
این نماینده مجلس هشتم با اشاره به برخورد با برخی از نزدیکان سران جریان انحراف از جمله امیری فر توسط دادگاه ویژه روحانیت اظهار کرد: از طریق امیری فر برخی دیگر افراد لو رفتند و دستگاه اطلاعاتی کشور این موضوع را دنبال می کند و قوه قضائیه با کسانی که دچار انحرافهای اساسی شده اند قطعا برخورد می کند.
بادامچيان كسب قدرت را از اهداف جريان انحرافي بيان كرد و گفت: هر خط انحرافي به ميزان انحراف خود سقوط مي كند و نتيجه انحراف چيزي جز شكست نيست.