به گزارش افکارنیوز، خبری که علاوه بر انتشار در و بازتاب در رسانه های داخلی، عصبانیت و واکنش برخی از رسانه های ضد انقلاب خارجی را نیز در پی داشته است. رسانه هایی که که از واکاوی ارتباط خودا و ارتباط ایالات متحده با گروهک منافقین چندان خوشحال نمی شوند و از رو شدن دست خود نگران هستند.

همانطور که گفته شد با مصادره بنیاد علوی آمریکایی ها با هنرمندی و با بهره گیری از خصلت توطئه چینی خود قصد دارند یک بنیاد خیریه فعال را به منبع درآمد مستقل و پایدار برای تروریسم دولتی علیه ایران؛ تبدیل کنند.

اتفاقی که با توجه به ادعاهای ایالات متحده در ارتباط با مذاکرده های اخیر و نشان دادن علاقه مندی دروغین برای ارتباط با ایران مضحک و البته غم انگیز است.

اختصاص بخشی از درآمد حاصل از فروش " برج ۶۵۰ " به سازمان منافقین، برای پیشبرد عملیات های تروریستی علیه مردم ایران توسط دولت اوباما نشان از ضعف بیش از پیش این کشور در رویاروی با منطق و استقلال جمهوری اسلامی ایران است.

ارتباط سازمان یافته قاضی دادگاه فدرال با منافقین در حالی توسط پایگاه خبری تحلیلی مرصاد نیوز منتشر شد که سران منافقین نشان دادند از انتشار این خبر و برملا شدن دست خود شوکه هستند.

سایت روز انلاین همکار و یا به عبارت بهتر خدمتکار منافقین در پاریس به مدیریت " نوشابه امیری " به حمایت از سازمان منافقین برآمد و در گزارش ویژه خود در خصوص برج ۶۵۰ بنیاد علوی در منهتن نیویورک با حمله به مرصاد نوشت:

" سایت تندرو " مرصاد " طی گزارشی با عنوان " تداوم اقدامات خصمانه آمریکا در عین دیپلماسی بنفش " نوشت: " آسمانخراش ایرانی «بنیاد علوی» در منهتن تحویل منافقین می شود. این سایت در گزارش خود آورده بود: " پس از سناریوی ایالات متحده در عدم صدور ویزا برای حمید ابوطالبی نماینده ایران در سازمان ملل فاز دوم یک پروژه ضد ایرانی در ایالات متحده با سناریو سازی برای " بنیاد علوی " در منهتن بیش از پیش تشدید شده است. نویسنده گزارش مدعی بود: " اخبار موثق از تحرکات آمریکایی ها نشان می دهد در صورت مصادره اموال بنیاد علوی و فروش ساختمان و بلوکه کردن دارایی ها، بخشی از آن طبق توافق ماه مارچ به گروهک تروریستی منافقین اختصاص داده خواهد شد. سران سازمان منافقین در دیدارهای اخیر خود با برخی افراد کنگره و قضات دادگاه فدرال قول مساعد گرفتند که از فروش ساختمان ۶۵۰ نیویورک که متعلق به بنیاد علوی است سهم مناسبی دریافت خواهند کرد. "

این خبر به سفارش سازمان منافقین در وب سایت روز انلاین منتشر شد و صفحه فیس بوک تلویزیون صدای آمریکا نیز آن را باز نشر داد تا بر همگان ثابت شود مدعیان دموکراسی هیچ گاه تحمل شنیدن حرف حق را ندارند.


1111 [640x480] [640x480]


وب سایت روز آنلاین به مدیریت نوشابه امیری همکار منافقین در پاریس

2222 [640x480]
فیس بوک VOA وابسته به وزارت خارجه آمریکا