به گزارش فارس از كاشان، مجتبي جلوداريان در نشست سياسي با اعضاي پايگاههاي بسيج خواهران و برادران دانشگاه علوم پزشكي كاشان تصريح كرد: اين جريان در دوران دولتي كه احيا كننده گفتمان انقلاب و امام زمان(عج) است، ظهور كرده و از اين دولت كه از سوي مقام معظم رهبري به عنوان الگو معرفي شده، تغذيه ميكند.
وی با مبرا خواندن دولت اصولگرای فعلی از جریان انحرافی خاطرنشان کرد: همه باید بدانند مسیر این جریان انحرافی از جریان دولت اصولگرا جداست و حساسیت این فتنه بالا و رویارویی با آن سخت است.
یک مسئول سپاه پاسداران ناحیه کاشان اظهار داشت: این جریان علی‌رغم اینکه قدرت بالایی دارند اوضاع آنها آشفته است و فساد اخلاقی و اقتصادی این جریان بسیار بالاست.
به گفته وی، هر انقلابی پس از وقوع در طول دوره تکاملی حود با سه فتنه کفار، جبهه منافقان و جبهه به ظاهر مؤمن مواجه می‌شود.
جلوداریان اضافه کرد: در فتنه اول مرز بین کفر و حق مشخص بوده و مبارزه در این جبهه آسان‌تر از دو جبهه بعدی است و در جبهه دوم یعنی رویارویی با منافقان مرزبندی‌ها مشخص نیست و مبارزه در آن نسبت به جبهه اول سخت‌تر است.
به گفته وی هر چه یک انقلاب به تعالی و پیشرفت نزدیک می‌‌شود با افرادی به ظاهر مؤمن در جبهه سوم روبه‌رو می‌شویم که هدف اصلی آنها ترور شاخص‌ها و عوض کردن مفاهیم شاخص‌ها به نفع خودشان است و در این جبهه علیه اصولی مثل انقلاب، ولایت فقیه با استفاده از مفاهیم زیبا و عامه‌پسندی مانند ظهور امام زمان(عج) فعالیت می‌شود.
وی یادآور شد: به تعبیر بسیاری از بزرگان از جمله آیت‌الله مصباح یزدی خطرناکترین خطری که اسلام را تا به حال تهدید کرده، این نوع فتنه است.
جلوداریان تصریح کرد: گرچه این جریان فتنه چند ماهی است ظهور کرده اما از سال‌های گذشته کلید خورده و طی این سال‌ها به جمع کردن نیرو آن هم از بین مقام‌های رده بالای مملکت پرداخته‌است.
به گفته وی در این جریان با استفاده از احادیثمتقن القا می‌کنند که ظهور نزدیک است و امام زمان(عج) به طور مستقیم در بسیاری از مدیریت‌ها و مسائل جاری جامعه وارد می‌شود و جامعه را اداره می‌کند.
وی خاصه اصلی فعالان جریان فتنه را ضربه زدن به ولایت فقیه دانست و افزود: این جریان با بیان این بحثقصد دارد شاخص اصل ولایت فقیه را زیر سؤال برده و این منصب را جریانی موازی معرفی کند و بگوید در دورانی که ظهور نزدیک است، نیازی به تمکین امر ولایت فقیه نیست.
جلوداریان وظیفه همه بسیجیان را روشنگری در این زمینه برای برخورد جدی و چکشی با جریان انحرافی ذکر و خاطرنشان کرد: البته این جریان به ظاهر ولایتی در طول شش سال اخیر روی عناصر اصلی دولت اثرگذاری بسیاری داشته و از مدیران اجرایی رده بالای کشور یاران بسیاری را گرفته‌است.
وی با تأکید بر مبرا بودن جریان اصلی دولت و شخص احمدی‌نژاد از جریان انحرافی یادآور شد: هدف این جریان آن است که دولتی را که به عنوان الگو مطرح شده، تخریب کند و ما باید مراقب باشیم تا برخورد جدید با آنها بشود.
به گفته وی شیرینی پایان این فتنه این است که خود رئیس جمهور وارد شود و این فتنه را به نفع جامعه حذف کند.
نشست سياسي پايگاههاي حضرت حمزه سيدالشهدا (ع)و حضرت زينب (س) دانشگاه علوم پزشكي كاشان با يكي از مسئولان سپاه ناحيه كاشان در محل ستاد مركزي اين دانشگاه برگزار شد.