افكارنيوز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی ضمن محکوم کردن اهانت به حریم مقدس قرآن کریم، صهیونیسم بین الملل را عامل اصلی این جنایت بی شرمانه دانست و یادآور شد: مراقب باشیم طبل جنگ های صلیبی را صهیونیست ها به صدا در آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت بی شرمانه هتک حرمت به حریم قرآن کریم، قلوب مسلمین را جریحه دار کرد. این جسارت بزرگ که در القا پروژه اسلام هراسی و اسلام ستیزی صورت گرفته حاکی از روند رو به اضمحلال عاملان و حامیان این حرکت شیطانی است که در مواجه با منطق اسلام و قرآن کریم عاجز و ناتوانند.

بی تردید عامل اصلی این جنایت نابخشودنی صهیونیسم بین الملل است یعنی همان کسانیکه دیروز برج های دوقلوی امریکا را منفجر و عامل آن را مسلمانان قلمداد و تبلیغات کردند تا آتش اختلاف مسحیت و اسلام را برافروزند و شعله ور کنند امروز قرآن کریم را به آتش کشیدند تا مسلمین را بر علیه مسحیان بشورانند.

مراقب باشیم که صهیونیست ها طبل جنگ های صلیبی را به صدا در آوردند.

این گروه صهیونیستی – امریکایی درصدد است جنگ های صلیبی را در قالبی مدرن به راه بیندازد تا اسرائیل را از بن بست خارج و او را از سقوط حتمی نجات بخشد، لذا باید قاطبه مسلمانان و مسیحیان نسبت به این توطئه بزرگ هوشیار و علیه صهیونیسم بین الملل متحد شوند. در آینده بعید نیست که همین صهیونیست ها انجیل و تورات را در جاهایی بسوزانند.

در پایان دو پیشنهاد برای تشکیل یک جبهه متحد بین المللی ضد صهیونیستی را اعلان می کنم:

۱ - ‌بهترین راه مقابله با قرآن سوزی حرکت مجدد کاروان های غذا و دارو به صورت مشترک(مسلمانان و مسیحیان) به سوی غزه و فلسطین است. ۲ - تشکیل یک کنفرانس مشترک مسلمانان و مسیحیان در تهران برای مقابله با هتک حرمت به کتب آسمانی از جمله قرآن و انجیل یک ابتکار سازنده است.