به گزارشافکارنیوز،شبکه تلویزیونی پرس تی وی اظهار کرد: کارشناس سیاسی از آمریکا در گفتگو با این شبکه، انتظارات غرب از ایران را برای محدود کردن توان موشکی این کشور اقدامی اشتباه ارزیابی کرد.

" رندی شورت " افزود: خاطره اشغال ایران از سوی انگلیس و اتحاد جماهیر شوروی سابق در سال ۱۹۴۱ در طول جنگ جهانی دوم از یادها نرفته است. مردم ایران در طول آن سال‌ها از سوی روسی ها به بردگی و قحطی کشانده شدند. رضا شاه برکنار شد و پسرش جایگزینش شد. معتقدم برخی دوست دارند در دوران دهه چهل میلادی زندگی کنند. این در حالیست که ایران همزمان با انقلاب سال ۱۹۷۹، در مسیر پیشرفت قرار گرفت و دیگر پس از آن اجازه تجاوز به نیروهای انگلیسی و روسی و آمریکایی که تشنه منابع نفت ایران بودند، نداد.

در حالی آمریکایی ها از ایران درخواست خلع سلاح و یا محدود کردن توانایی نظامی دارند که رژیم صهیونیستی تا دندان مسلح است. برخی مدعی هستند اسرائیل حق دارد از خود دفاع کند و به خاک سوریه ، لبنان تجاوز کند به و مردم غزه حمله کند و همزمان با بهانه برنامه هسته ای ، علیه جمهوری اسلامی ایران قد علم کند. ایران در طول صدها سال گذشته به هیچیک از همسایگان خود حمله نکرده است. در حالیکه اسرائیل در طول هفتاد سال گذشته به بیشتر کشورها حمله کرده است. اسرائیلی ها اگر راهی برای بهره بردن و تاراج منابع اورانوس و زحل داشتند، به بهانه هولوکاست، به فضای مافوق جو نیز حمله می کردند.