به گزارش افکارنیوز، یک منبع آگاه در گفتگو با نماینده اسامی دیگری از افراد حاضر در جلسه پنجشنبه شب در کاخ سعد آباد را اعلام کرد. بر این اساس افراد زیر در جلسه حضور داشته اند که البته حضور برخی از آنها شبهات و سوالاتی را در ذهن ایجاد خواهد کرد. در طیف شناسی افراد زیر می توان معجونی را یافت که البته انتخاب آنها حتما برای شخص رئیس جمهور دلایلی دارد که بر ما پوشیده است.

رحمانی فضلی(وزیرکشور)، پورمحمدی(وزیر دادگستری)، نوبخت(سخنگوی دولت)، نهاوندیان(رئیس دفتر)، مظفر(نماینده تهران)، احمد کریمی(رئیس اصناف کشور)، سقایی(نماینده استهبان و عضو فراکسیون رهروان)، تقوی(رئیس سیاست گذاری ائمه جمعه و تشکیل دهنده جلساتی خودمحور، برای بعضی از اصولگرایان در چند ماه اخیر)، محسن رفیق دوست(نزدیک به باهنر و ناطق نوری)، محمد حسن ابوترابی فرد، باهنر و مصری(از هیئت رئیسه مجلس)، بادامچیان و حبیبی(از حزب موتلفه) و در عین حال گفته می شود علاوه بر غروی افراد دیگری نیز از قم دعوت شده اند.

حال باید دید جلسه فوق آن هم با این ترکیب، با چه نیتی تشکیل شده و آیا ادامه دار است یا خیر؟ در عین حال اثر آن بر روند آرایش سیاسی کشور مخصوصا در میان اصولگرایان چگونه خواهد بود؟ و سوال بی جواب آخر اینکه نقش رئیس جمهور در این میان چیست؟