روزنامه کیهان نوشت:
بابک داد از همکاران روزنامه زنجیره ای سلام بود که پس از ریاست خاتمی به عنوان کاتب ویژه وی در سفرها و ملاقاتهایش انتخاب شد. وی با وجود اینکه چند ماه پس از آغاز فتنه ۸۸، با کمک گروهک تجزیه طلب و تروریستی کومله از ایران گریخته بود، تا همین چند ماه پیش ادعا می کرد در ایران حضور دارد و به مبارزه ای طاقت فرسا علیه جمهوری اسلامی مشغول است!

وی اکنون با القابی نظیر برادر از عبدالله مهتدی(رئیس گروهک کومله) یاد می کند و ضمن تحریف تمام عیار تاریخ خیانت های گروهک مذکور می نویسد: با عبدالله مهتدی در شرایطی دوست و برادر شدیم که من پس از تعقیب و گریز[؟!] چهارماهه به کردستان عراق رفته بودم.

او و برادرش که دوستی شان باعثافتخارم است، چیزی بیش از مهمان نوازی بر گردن من حق دارند… با او در آبان ۸۸ و ساعت های طولانی حافظ خوانی می کردیم. او دبیرکل حزب کومله است اما نه آن که صداوسیما به دروغ تبلیغ می کند. حزب کومله خواهان دموکراسی و برابری است و سالها سابقه مقاومت ضدخشونت آمیز دارد، هرگز مشی مسلحانه و تروریستی نداشته و با تجزیه طلبی مخالف است. آنها در سال ۵۷ آغوش خود را برای پناه دادن به بهائیان باز کردند. من با عبدالله مهتدی، گام های مردم کردستان عراق را برای آزادی از زیر دیکتاتوری صدام آموختم[!!]

این تملق نویسی بی سابقه کاتب خاتمی برای رئیس گروهک کومله در حالی است که سران کومله ارتباطات روشنی با سرویس های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارند و از هیچ نوع جنایتی در منطقه کردستان، چه علیه مردم بومی منطقه و چه علیه دیگر شهروندانی که برای دفاع از کشور به کردستان رفته بودند، دریغ نکرده اند.

گروهک کومله در جریان جنگ تحمیلی با رژیم صدام همکاری داشت و تلاش می کرد با علم کردن تجزیه طلبی در پوشش شعارهای قومی، کار آمریکا و رژیم بعثرا آسانتر کند. صدها نفر توسط جنایتکاران کومله با مظلومیت تمام در کردستان به شهادت رسیدند که جرمشان وفاداری به کشور و ملت بود. سرکرده این گروهک در فتنه سبز بارها از فتنه گران حمایت کرده بود.

تملق بي سابقه يك اصلاح طلب سابق براي سركرده يك گروهك خشونت طلب در حالي است كه گفته مي شود عناصر فراري پس از سرگشتگي در كشورهاي اروپايي، مجبور به آستان بوسي گروهك هاي قديمي تر نظير منافقين و كومله و... شده اند.