به گزارش افکارنیوز، حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران با وزیر اطلاعات گفت: در این جلسه که در وزارت اطلاعات و نیز با حضور نمایندگان شهرستان‌های استان تهران برگزار شد گزارشی از اقدامات این وزارتخانه در ارتباط با فعالیت گروه‌های معاند و تکفیری محارب و همچنین گزارشی در مورد کشفیات سربازان گمنام امام زمان(عج) از این گروهک‌ها و ضرباتی که به ساختار سازمانی آنها توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) وارد شده است، ارائه شد.

وی افزود: از دیگر مباحثی که در جلسه امروز مطرح شد جایگاه وزارت اطلاعات و لزوم حرکت بر اساس استراتژی راهبردی محور و تأکید بر این نکته بود که وزارت اطلاعات جناحی نیست و عامل اصلی امنیت و سرمایه اصلی کشور مردم هستند.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: در این جلسه همچنین آسیب‌های ناشی از اظهارنظر برخی مسئولان که بیشتر برای مسائل تبلیغاتی و با اهداف انتخاباتی مطرح می‌شود و ممکن است در عمل باعثایجاد هزینه برای نظام شود مورد بحثقرار گرفت.

طلا خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه از اظهارات برخی مسئولان که موجب دامن زدن به اختلافات اقوام و قومیت‌های در کشور می‌شود انتقاد شد و بر لزوم پیگیری و بررسی وزارت اطلاعات در این باره و آگاهی‌سازی نسبت به تبعات اینگونه اظهارات تأکید شد.

وی افزود: از جمله موضوعاتی که در این جلسه در ارتباط با استان تهران مطرح شد، می‌توان به موضوع اتباع بیگانه در این استان به خصوص شهرستان‌های اطراف آن اشاره کرد، همچنین ضرورت بررسی نحوه خدمات‌رسانی دستگاه‌ها در استان تهران و میزان رضایتمندی مردم از عملکرد آنان و حرکت به سمت رفع کاستی‌ها و کمبودها از دیگر مباحثمطروحه در این جلسه بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در پایان این جلسه مجمع نمایندگان تهران و نمایندگان شهرستانهای تهران که در این جلسه حاضر بودند از اقدامات مؤثر در حفظ امنیت کشور که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات،سپاه پاسداران نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای امنیتی به جهت ایجاد ثبات و آرامشی که در کشور علیرغم ناامنی در کشورهای همسایه دارد تشکر و قدردانی کردند.