به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام حمید رسایی امروز خبر حضور خود را در همایشی با موضوع نقد توافقنامه ژنو که قرار است تحت عنوان «دلواپسان فرهنگی - هسته‌ای» در روز پنج‌شنبه در اصفهان برگزار شود را تکذیب کرد.

وی افزود: بنده در خصوص حضور در این برنامه هیچ قولی به مسئولان برگزارکننده آن ندادم و اساساً هیچ شناختی نسبت به این دوستان ندارم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته برای برنامه دیگری با موضوع بررسی مسائل هسته‌ای و روند مذاکرات که آقایان ناصر نوبری و سعید زیباکلام نیز حضور دارند، به اصفهان می‌آیم و در آن برنامه شرکت خواهم کرد.

لازم به ذکر است که این برنامه تحت عنوان «دلاوران دلواپس» به همت جمع کثیری از تشکل‌های دانشجویی و مجموعه‌های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه در روز شنبه سوم خردادماه در گلستان شهدا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در صورت عدم بروز مشکل، با توجه به شناختی که از برگزار‌کنندگان همایش مذکور دارم، احتمالاً در آن برنامه شرکت خواهم داشت، چراکه مسئولان این برنامه از قبل با من صحبت کرده بودند.

رسایی در پایان نسبت به مسئولان برگزارکننده برنامه و همایش دلواپسانی که قرار است در روز پنجشنبه برگزار شود، اظهار بیاطلاعی کرد و گفت: در ضمن قبلاً در رسانهها توسط مسئولان این همایش حضور خانم لاله افتخاری مطرح شده بود که تا جایی که بنده اطلاع دارم و با این نماینده تهران صحبت کردم، حضور این فرد هم منتفی است.