به گزارش افکارنیوز، امیر خجسته عصر پنج‌شنبه در مراسم کلنگ‌زنی پارک نواری حاشیه بلوار ارم همدان با انتقاد از عملکرد مدیرانی که سودای مدیریت‌های کلان در کلان‌شهر تهران را در سر دارند، اظهار کرد: چنین مدیرانی به استان همدان و تک تک شهروندان آن خیانت می‌کنند.

وی استمرار تلاش برخی مدیران همدانی را در رفت و آمد به تهران، به جای پیگیری مطالبات مردم، در راستای یافتن پست مناسب برای خود دانست و با بیان اینکه به جد پیگیر برکناری چنین مدیرانی خواهیم بود، از سؤال دو وزیر مرتبط با این مدیران در جلسه روز یک‌شنبه مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در ادامه با بیان اینکه ۲۵ کیلومتر باقیمانده از آزاد‌راه همدان سبب عدم افتتاح آن شده است، از مدیران استانی خواست دغدغه افزایش رفاه عمومی مردم را داشته باشند.

وی در ادامه از حضور وزیر بهداشت در همدان با هدف افتتاح بیمارستان فوق تخصص قلب خبر داد و با بیان استمرار حضور وزرا در سطح استان، گفت: در آینده‌ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در سطح استان همدان خواهیم بود.

خجسته در این مراسم همچنین از اهمیت منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد و تأثیر آن در ایجاد اشتغال سخن گفت و افزود: وعده ایجاد ۳۰ هزار شغل، گزاف نخواهد بود.

وی با بیان اینکه به آینده سرمایه‌گذاری در استان خوش‌بین هستیم، از مذاکرات صورت گرفته برای جلب موافقت حدود ۴۰ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و افزود: منتظر تحول بزرگی نیز در این حوزه در سطح استان هستیم.

نماینده مردم همدان در مجلس در خاتمه با تقدیر از شهرداری به خاطر اجرایی کردن پروژههای بزرگی چون پلهای زیرگذر، روگذر، پارکها و... خواستار زمانبندی افتتاح پروژههای جاری و درج روزشمار برای افتتاح آنها شد.