افكار نيوز: وزير دفاع: تهديدهاي رژيم صهيونيستي عليه ايران براي انحراف افكار عمومي است
وزیر دفاع کشورمان با بیان اینکه هیچ توانی را در رژیم صهیونیستی نمی‌بینیم که بخواهد تهدیدی را متوجه جمهوری اسلامی کند، تهدیدهای این رژیم را برای منحرف کردن افکار عمومی و کاهش فشارهای بین‌المللی از این رژیم دانست.
سردار " احمد وحیدی " دیروز در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار داشت: ما هیچ توانی را در رژیم صهیونیستی نمی‌بینیم که بخواهد تهدیدی را متوجه جمهوری اسلامی کند و این تهدیدها بیشتر برای منحرف کردن افکار عمومی از فشار روانی در جهان است که امروز علیه خودشان وجود دارد.
سردار وحیدی با بیان این که رژیم صهیونیستی اکنون به شدت درگیر مشکلات داخلی است، گفت: صهیونیست‌ها با این حوادثننگینی که اخیرا به وجود آوردند، تحت فشار افکار عمومی نه تنها مسلمانان بلکه جهانیان قرار گرفته‌اند و تلاش می‌کنند با برخی عملیات روانی موضوع را عوض کنند.
وزیر دفاع درباره واکنش ایران در صورت بازرسی کشتی‌های ایرانی گفت: اصولا این خواست و این حرف توسط یکی دو کشور در دنیا بیان شده است و مطمئنا کسانی که به امنیت منطقه و امنیت بین‌المللی معتقدند و به آن اهمیت می‌دهند، حتما از این خواسته‌های زیاده‌طلبانه پیروی نخواهند کرد، منطقی هم نیست که بخواهند بر اساس خواست یکی دو کشور، کل اوضاع را وارد تنش کنند.
سردار وحیدی تاکید کرد: چنین کاری کمتر صورت خواهد گرفت یا صورت نخواهد گرفت و طبیعتا ایران گزینه‌های مخصوص خود را دارد و از منافع خود در همه جا به شکل مناسب و مقتضی با شرایط دفاع خواهد کرد.
وحیدی درباره سامانه موشکی اس ۳۰۰ و اینکه آیا ایران پاسخ رسمی روسیه را دریافت کرده است، گفت: هنوز رسما به ما چیزی گفته نشده است، طبیعتا ما قراردادی داریم که بر اساس مفاد قرارداد عمل خواهیم کرد.
انتهای پیام / + +