به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از یگانهای اجرای طرح امنیت اخلاقی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ سوال خبرنگاری درباره مانور رسانه های خارجی برای به صحنه کشاندن مخالفان در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری، افزود: برخلاف تبلیغات گسترده رسانه ای، دیروز اتفاق خاصی رخ نداد.

وی با اشاره به حضور ماموران انتظامی در سطح شهر گفت: نیروی انتظامی در این زمینه با کسی تعارف ندارد و باز هم حضور پر رنگ خواهد داشت.

سردار رادان افزود: اراذل و اوباش خارج نشین باید جلسه ای بگذارند و بررسی کنند که تا چه زمانی می خواهند خود را در اذهان عمومی مفتضح کنند.

وی گفت: دیروز اتفاقی در تهران نیفتاد اما معتقدیم هر اتفاقی که در کشورمان رخ دهد، رسانه های بیگانه آنرا به عنوان موضوعی خاص قلمداد می کنند و روی آن مانور می دهند.

سردار رادان خطاب به رسانه های بیگانه و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران گفت: پلیس، بسیج و مردم حزب اللهی جمهوری اسلامی ایران همیشه درصحنه بوده اند، هستند و خواهند بود و مطیع امر ولی امرشان تا قیام قیامت هستند.

اضافه می شود ضد انقلاب خارج نشین از طریق شبکه هایی که با پول امریکا و رژیم صهیونیستی فعالیت می کنند طی روزهای گذشته تلاش کردند در سالروز انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ مردم را به برای حضور در خیابانها تحریک کنند اما این بار هم با جواب نه مردم روبرو شدند.