به گزارش افکارنیوز، حسن کامران نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز پارلمان با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: یکی از مصوبات کمیسیون امنیت ملی در جلسه روز یک شنبه خود تشکیل کاروانی برای اعزام به غزه بود که مسئولیت این کاروان با بنده است.

وی ادامه داد: این کاروان به منظور سرکشی به خانواده‌های شهدای غزه و عیادت از جانبازان و آسیب دیدگان جنگ اخیر و همچنین ارسال کمک‌های انسان دوستانه مردم ایران به این منطقه است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تاکنون ۱۴ نفر از نمایندگان مجلس به صورت داوطلب برای اعزام به غزه ثبت نام کرده‌اند، گفت: امیدواریم این کاروان هرچه زودتر شکل بگیرد و به زودی اعزام شویم البته ما براساس وظایف اداری و دیپلماسی خود با کشور مصر که در ایران نماینده دارد، این موضوع را در میان می‌گذاریم تا اعزام ما و ارسال کمک‌های انسان دوستانه به صورت اداری دنبال شود.

وی در پایان با اشاره به این کمک‌ها گفت: یک سری از کمک‌هایی که ما می‌بریم از سوی مردم تأمین شده و همچنین هلال احمر نیز بسته‌هایی را در اختیار ما قرار می‌دهد تا برای مردم غزه ببریم.