آیت الله امجد در واکنش به اظهارات رسانه های ضدانقلاب تاکید کرد که همواره حامی نظام و رهبرانقلاب بوده است.در همین رابطه دکتر مجید ابهری رفتارشناس اجتماعی و از بستگان آیت الله امجد مطلبی برای الف نوشتند که در ادامه می خوانید.

شناخت شخصیت علمی، دینی، فرهنگی دارای ۲ بعد ظاهری و عمقی می باشد. بعد ظاهری آن همین شناسائی رفتارها، گرایشهای مذهبی و ولائی و سیره اجتماعی و فرهنگی از آنها بوده و اما وجه عمقی آن نیاز به حشرو نشر آن هم نه کوتاه مدت بلکه طولانی دارد.

به عنوان شخصی که بزرگواری چون آیت الله امجد را بیش از ۳۰ سال می شناسم باید عرض کنم آقای امجد مورد علاقه و شاگرد علامه طباطبائی(ره) و آیت الله سید رضا بهاء الدینی بود. آیت الله بهجت و ایشان را بارها در کنار آیت الله حسن زاده آملی دیده ام و از علاقه این دو به یکدیگر بسیار سخن و خاطره دارم. ارادت ایشان به حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری جای هیچگونه شبهه نداشته و حضور آقازاده های معظم اله در جلسات مباحثاخلاقی و مجالس روضه منزل دلیل مناسبی بر صحت این مدعاست.

اما متاسفانه در شرایط سیاسی ۲ سال گذشته بسیاری از فتنه گران تلاش کردند که با تظاهر به حضور در کنار آقای امجد خود را از همراهان وی معرفی نمایند. این درحالی است که حجب و اخلاق اسلامی ایشان مانع از طرد آنها می شد. به طور نمونه در مجلس ترحیم همسر مرحومه ایشان که از همه جناحها و سلیقه های سیاسی بودند و از آیت الله محمدی گلپایگانی، فاطمی نیا، تا سردسته فتنه گران و بعضی از عوامل آنها حضور داشتند برخی تلاش کردند از این مجلس بهره برداری سیاسی کنند.

وی به خاطر این شبهه که برخی از فتنه گران در مجالس ایشان حضور می یافتند، مجلس روضه خود را از منزل شخصی به جای دیگر منتقل نمودند. اما متاسفانه بعضی از اطرافیان، آقای امجد با سوء استفاده از نزدیکی به ایشان بعضی مطالب را به وی منسوب نمودند که کذب می باشد و همواره از سوی ایشان تکذیب شده است که نمونه آخر آن نیز همین بیاینه منسوب به ایشان است که گفته می شد علیه نظام و رهبری بود هاست. همچنین وبلاگی که به نام آیت الله منتشر می شد و اتفاقا هیچ ارتباطی نیز با ایشان نداشت.

به واقع دستهای مخفی و آشکار در تلاشند با ایجاد شکاف و جریان سازی آقای امجد را در مقابل مقام رهبری قرار دهند که همواره سخنان ایشان در جلسات خصوصی و خانوادگی و تاکید و دعای ایشان برای سلامتی و طول عمر معظم اله دلیل بسیار روشن برای رد اینگونه شایعات است.

در شرایط سیاسی حاضر که دشمنان داخلی و خارجی هجمه خود را دربرابر روحانیت ولائی و اصیل متمرکز نموده اند فقط کسانی مجاز به اظهار نظر در باره این شخصیت منحصر به فرد هستند که یا همسطح یا بالاتر از ایشان بوده و شناخت آنها برای اظهار نظر کافی باشد.

وسوسه های شیاطینی دوپا در نقل و انتقال مطالب کذب و بزرگنمائی بعضی از اختلاف سلیقه های کوچک با فیگور ژورنالیستی باعث نگرانی افراد متدین و ولائی و مریدان و ارادتمندان این گوهر گرانبها شده و انشاالله به زودی شاهد قرار گرفتن این عزیز در مقابل توطئه گران و خناسان باشیم خداوند به مقام معظم رهبری طول عمر و سلامت وبه روحانیت ولائی توفیق خدمت و به همه ما سعادت دوری از تهمت و غیبت اعطا فرماید.