به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس و دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه در داخل و خارج از مجلس هرکس در هر کجا در موضوعی نظری خلاف نظر دولت دارد، وی را به جبهه پایداری منتسب می‌کنند، گفت: به طور مثال گفته می‌شود پایداری وزیر علوم را استیضاح کرد و یا هر نماینده‌ای حرفی از سؤال و یا استیضاح وزیری می‌زند، وی را منتسب به جبهه پایداری می‌کنند.

وی ادامه داد: با احتساب این حرف‌ها جبهه پایداری اکثریت مجلس است، در حالیکه عده‌ای که این حرف‌ها را می‌زنند، از جبهه پایداری بسیار بدشان می‌آید و اصلا دلشان نمی‌خواهد بگویند که جبهه پایداری در مجلس اکثریت است.

دبیرکل جبهه پایداری خاطرنشان کرد: این افراد بالاخره باید یک طرف ماجرا را بپذیرند؛ یا هر نظر مخالفی را به جبهه پایداری منتسب نکنند و یا اگر چنین حرفی را می‌زنند، باید قبول کنند که پایداری در مجلس و همه جا قدرت خوبی دارد و هر کاری می‌تواند انجام دهد.

آقاتهرانی تصریح کرد: نمی‌شود که فردی حرفی را بزند، سپس نقض آن را هم بگوید و هر دو را درست و صحیح بداند؛ بالاخره یک طرف درست است. اصطلاحا می‌گویند دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

وی با بیان اینکه ما تعدادی هستیم و حرف خود را می‌زنیم و قدرت مالی خاصی نداریم، افزود: ما حتی بنا نداریم نسبت به نظرات خود تعصب داشته باشیم و بیشتر گفتمانی عمل می‌کنیم، سایر نمایندگان نیز آزاد، عاقل و بالغ هستند و اگر حرف ما را بپذیرند، رای می‌دهند و اگر نخواستند، رای نمی‌دهند بنابراین طرف مقابل باید اشکالات خود را حل کند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه هیچکس از اینکه وزیری بیفتد و استیضاح شود، خشنود نمیشود، گفت: توقع خاصی از وزرا نداریم و فقط دلمان میخواهد کارها و وظایف خود را به خوبی انجام دهند.