به گزارش افکارنیوز، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با توجه به حضور رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها در دانشگاه تهران، در نامه‌ای خطاب به وی اعلام کرد: از حضرتعالی می‌خواهیم مقدمات سخنرانی نمانیدگان تشکل‌های دانشجویی را نیز فراهم آورید و نقطه نظرات فعالین تشکل‌های دانشجویی را نیز پذیرا باشید.

متن این نامه به شرح زیر است:


«بهترین روش سؤال و پاسخ این است که مسئولین بیایند توى مجموعه‌هاى دانشجویى. من همین جا از مسئولین درخواست می‌کنم که دیدارهاى دانشجویی‌شان را زیاد کنند. امروز بهترین قشرهاى کشور اینهایند؛ هم جوانند، هم باسوادند، هم تحصیل کرده‌اند، داراى فهمند، داراى انگیزه‌اند؛ مسئولین بروند شرکت کنند. این سؤالات مطرح بشود.(مقام معظم رهبری)

جناب حجت الاسلام دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر، با توجه به حضور حضرتعالی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها در دانشگاه تهران، و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حضور مسئولین در جمع‌های دانشجویی و شنیدن نظرات و سوالات قشر نخبه دانشجو، از حضرتعالی می‌خواهیم مقدمات سخنرانی نمانیدگان تشکل‌های دانشجویی را نیز فراهم آورید.

حضور شما در دانشگاه جای بسی تقدیر و تشکر دارد و انتظار نیز این است که مطابق وعده‌های انتخاباتی داده شده، مسئولین از سخنرانی یک طرفه خودداری کرده و به میان جمع‌های دانشجویی آمده و نقطه نظرات فعالین تشکل‌های دانشجویی را نیز پذیرا باشند. باشد که خود الگویی باشید برای وزیران و دیگر مسئولین دولتی. انشاالله.

پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی به تشکل های دانشجویی کمال تشکر را داریم.