به گزارش افکارنیوز، سیدرمضان شجاعی کیاسری با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران برای ورود جدی به حوزه های گردشگری و صنایع تبدیلی گفت: متاسفانه مازندران با وجود پتانسیل های متعددی که دارد، در زمینه جذب سرمایه گذار موفق نبوده و تقویت و فراهم ساختن بسترهای لازم برای ورود سرمایه گذاران امروز یکی از تاکیدات استاندار و مجمع نمایندگان مازندران است.

وی با اشاره به سفر لاریجانی به مازندران گفت: رئیس مجلس در سفر به مازندران سه برنامه عمده خواهد داشت که اولین برنامه، حضور در همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران است.

نماینده مردم ساری و میاندرود اضافه کرد: در این همایش که ۱۷ مهرماه و در مجتمع نفت محمودآباد برگزار می شود، سرمایه گذاران از سراسر مازندران و به دعوت استاندار گرد هم می آیند و درباره موانع سرمایه گذاری در استان سخن خواهند گفت.

وی تاکید کرد: رئیس مجلس و نمایندگان استان نیز با حضور در این نشست و شنیدن سخنان و دغدغه های سرمایه گذاران تلاش خواهند کرد تا زمینه تسهیل شرایط ورود سرمایه گذاران و رفع موانع را فراهم سازند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افتتاح چند پروژه ملی و منطقه ای را از دیگر برنامه های سفر رئیس مجلس خواند و گفت: افتتاح پارک آبی، مجتمع فرهنگی ساری، چندین جاده کمربندی، پروژه پل تا پل در پارک تجن ساری و تعدادی پروژه عمرانی با حضور دکتر لاریجانی انجام خواهد شد.

شجاعی در خاتمه گفت: رئیس مجلس همچنین در یادواره شهدای دابودشت آمل و شهدای بخش چهاردانگه ساری نیز سخنرانی خواهد داشت.

این نماینده مجلس نهم در خاتمه گفت: در این سفر یک روزه وزیر کشور نیز رئیس مجلس را همراهی خواهد کرد.