به گزارش افکارنیوز، دفاع و حمایت از عناصر ضدانقلاب در بین رسانه‌های معاند امری همیشگی و مسبوق به سابقه بوده است و هم‌چنان این سیاست به عنوان یک رویه در بین این رسانه‌ها دنبال می‌شود. یکی از این سایت‌ها و رادیوها که در دفاع از عناصر ضد ایرانی و تروریست کارنامه سیاهی را از خود به جا گذاشته است رادیو فردا ست؛

این بنگاه خبرپراکنی وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا(سیا) در یکی از اقدامات خود این بار به بهانه‌ی ادعاهای همیشگی نقض حقوق بشر، در گزارش‌های خود به یکی از عناصر منافقین(سازمان تروریستی مجاهدین خلق) لقب فعال حقوق بشری و حقوق کودکان داده و با پوشش این لقب، بازداشت و محاکمه‌ی وی را ناعادلانه و بی‌دلیل دانسته و خواهان آزادی بدون قید و شرط وی شده است.

این رسانه ضدانقلاب در گزارش خود، سعید شیرزاد، عنصر فعال سازمان تروریستی مجاهدین خلق را " فعال حقوق بشر و عضو فعال انجمن دفاع از کودکان کار و خیابان " دانسته و با اعلام این خبر که «عفو بین ‌الملل، از سازمان‌ های بین ‌المللی مدافع حقوق بشر، خواستار آزادی فوری و بی‌قید و شرط سعید شیرزاد، فعال حقوق بشر، شد …»، می‌آورد: «سعید شیرزاد روز ۱۲ خرداد سال جاری بازداشت شد و به اعلام عفو بین ‌الملل، مدت تقریبا دو ماه در سلول انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین به سر برد و اجازه ملاقات با وکیل مدافع و خانواده خود را نداشته است.

این سازمان بین ‌المللی مدافع حقوق بشر در بیانیه خود افزوده است که آقای شیرزاد پس از آن، به بند هشت زندان اوین، جایی که زندانیان جرایم غیرسیاسی نگهداری می‌‌شوند، منتقل شده است و وکیلش همچنان اجازه ملاقات با او یا حتی دسترسی به پرونده‌‌اش را ندارد …»!

نکته جالب توجه در مورد این ادعاها این است که اگر شیرزاد از همان ابتدای بازداشت، اجازه‌ی هیچ‌گونه دیداری با خانواده و وکیلش نداشته و اکنون نیز وکیل او اجازه ملاقات با وی و دسترسی به پرونده وی را ندارد پس چطور است که رادیو فردا و آن سازمان عفو بین‌الملل از محل دقیق نگهداری و شرایط نگهداری آن اطلاع دارند؟!؟

سعید شیرزاد نه تنها فعال حقوق بشری نبوده است بلکه بر خلاف ادعاهای رادیو فردا،، یکی از عناصر گروهک تروریستی مجاهدین خلق(منافقین) است. شیرزاد پس از آن که بیش از چهار سال به صورت علنی در صفحه ی فیس بوک خود و همچنین در جمع اطرافیان و نزدیکانش به تبلیغ برای این سازمان تروریستی پرداخته، به ترکیه سفر نموده و پس دیدار با سران منافقین و اسکان در منازل آنان، پس از بازگشت به کشور، علنا خود را عضو منافقین معرفی کرده و از محوّل شدن مأموریتی از سوی سازمانی به وی خبر داده است.

تلاش رسانههای معلومالحالی چون رادیو فردا و سایر رسانههای معاند برای انحراف افکار عمومی از اتهاماتی که متوجه سعید شیرزاد است، در حالی صورت میپذیرد که هم اکنون دهها و صدها موسسه و گروه به صورت آزادانه در حال فعالیت برای حمایت از حقوق کودکان در حال فعایت هستند.