به گزارش افکارنیوز، محسن صفرپور رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان با اشاره به دیدارهای تشکل متبوعش با شخصیت‌های سیاسی کشور اظهار داشت: دیدار با رئیس جمهور در دستور کار جبهه اعتدال گرایان قرار دارد و ما منتظر هستیم تا دفتر وی زمان دیدار با وی را تعیین کند.

وی با اشاره به دیدار جبهه اعتدال گرایان با حجت‌الاسلام ناطق نوری گفت: دیدار با سایر بزرگان سیاسی و انقلابی همچون حجت‌الاسلام ناطق نوری در دستور کار جبهه قرار دارد.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان در خصوص احتمال سرلیستی ناطق نوری برای اصلاح طلبان افزود: سرلیستی آقای ناطق نوری برای اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم در مرحله تبادل نظر است البته وی از چهره‌ای انقلابی است و کارکرد سیاسی و اجرایی قوی داشته و انسانی فرهیخته است ضمن اینکه موافقان و مخالفانی نیز دارد.

صفرپور ادامه داد: هم‌اکنون این موضوع در حال رایزنی است و در خصوص احتمال سرلیستی ناطق نوری برای اصلاح طلبان نمی‌توان اظهانظر کرد.

وی با اشاره به دیدار جبهه اعتدال گرایان با هاشمی رفسنجانی یادآور شد: دیدار جبهه اعتدال گرایان با آیت‌الله هاشمی به صورت زمان بندی شده هر چند ماه یک بار صورت می‌گیرد و احتمالاً این جبهه در آذرماه با وی دیدار خواهد کرد.