به گزارش افكار،روزنامه ي رسالت در شنيده ها و نكته هاي خود مطالب زير را نوشت:

دلسوزی سایت هتاک به اسلام و انقلاب برای کروبی

نشریه اینترنتی پیک نت که طی سال‌های اخیر جزء هتاک‌ترین رسانه‌ها نسبت به اسلام و انقلاب اسلامی بوده و در انتشار شایعات و اخبار دروغ کاملا همسو با محافل آمریکایی عمل می‌کند برای حفظ شخصیت کروبی از مردم کمک خواست.
نشریه اینترنتی پیک نت که پسر عیسی سحرخیز از عوامل میدانی حوادثپس از انتخابات در این نشریه نقش مدیریت اجرایی را دارد با اشاره به جوک‌های ساخته شده درباره کروبی نوشت عوامل کودتا با ارسال جوک‌های لری تلاش می‌کنند نظر مردم را نسبت به کروبی تغییر دهند و شجاعت‌های او را ساده لوحی جلوه دهند و این یک جنگ روانی است که علیه کروبی به راه انداخته‌اند. پیک نت از هواداران جنبش سبز خواست اگر جوکی علیه کروبی برای آنها ارسال شد آن را به سرعت پاک کرده و برای سایرین نفرستند!حمایت سایت هتاک به اسلام و انقلاب از عنصری مانند کروبی باید علامتی روشن برای نادرستی مسیر وی باشد و کروبی دریابد که چه رفتاری داشته که رسواترین رسانه‌های مخالف نظام و امام و انقلاب برای وی کف و سوت می‌زنند و او را برای مقابله با نظام و مردم مورد تشویق قرار می‌دهند!

شکستی دیگر برای فتنه‌گران و خواب دیدن میرحسین!

مردم برای چندمین بار به درخواست رسانه‌های بیگانه برای حمایت از سردمداران جنبش فتنه پاسخ منفی دادند مدیریت جنبش فتنه که از بی‌اعتنایی مردم و جارو شدن عوامل داخلی فتنه از کف خیابان‌ها کلافه شده‌ است دوشنبه شب با کمک رسانه‌های بیگانه از جمله سایت حامی فتنه‌گران در لندن یکبار دیگر بخت خود را آزمایش کرد اما هوشیاری مردم باعثناکامی آنها شد.
سایت اصلی حامی میرحسین که از لندن اداره می‌شود مدعی شد مردم تهران دوشنبه شب با فریاد الله اکبر از سردمداران جنبش سبز حمایت کرده‌اند!
سایت روز آنلاین که با مدیریت مسعود بهنود در لندن اداره می‌شود با ذوق زدگی مدعی شد دعوت برای حمایت از میرحسین و کروبی با استقبال شهروندان مواجه شد و از کاربران خود خواست به فیلم‌های این مراسم که در سایت بالاترین وجود دارد مراجعه کنند اما فیلمی که در این سایت مشاهده می‌شود صدای کف و سوت است که معلوم نیست از کدام مراسم تهیه شده و صدای الله‌اکبر در آن شنیده و دیده نمی‌شود. سایت بالاترین که از سوی منوشه امیر صهیونیست اداره می‌شود از پیشنهاد مطرح شده برای سردادن شعار الله‌اکبر به شدت انتقاد کرد و نوشت الله‌اکبر شعار و نماد جمهوری اسلامی است و جنبش سبز بعد از عبور از اسلام نباید دوباره به این شعار برگردد زیرا این شعار باعثریزش هواداران جنبش سبز می‌شود که به اسلام اعتقادی ندارند!سایت کلمه متعلق به میرحسین هم به پیروی از سایت‌های خارج نشین تلاش کرد خبر دروغ آنها را بازسازی و در قالب شور و اشتیاق مردم به خورد هواداران بدهد در یکی از کامنت‌های ذیل خبر سایت کلمه فردی نوشته در شیراز مردم شعار الله‌اکبر سر دادند، ۴-۵ نفری شعار می‌دادند و بعد از ترس به درون خانه می‌رفتند!در یکی دیگر از کامنت‌های سایت کلمه فردی مدعی شده دوشنبه شب که مردم شعار الله‌اکبر می‌دادند خواب میرحسین را دیدم که ایشان در کنار ضریح مطهر امام رضا(ع) سخت مشغول نجوا بودند و مردم هم از مظلومیت ایشان می‌گریستند!بسیاری از سایت‌های مخالف نظام که از کوچکترین حرکتی برای تبلیغ علیه نظام بهره‌برداری می‌کنند ترجیح دادند در این خیمه شب بازی وارد نشده و با سکوت خبری از کنار این ماجرا عبور کنند.

علنی شدن اختلافات خاتمی با میرحسین و کروبی

يك عضو حزب اعتماد ملي هر گونه نقش مثبت خاتمي در مديريت اصلاحات را زير سئوال برد. محمود رئوفي عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از واقعيتهاي اختلاف در پشت صحنه اصلاحات و جدايي خاتمي از موسوي و كروبي پرده برداشت و گفت: خاتمي به عنوان يك شخصيت رده چندم هيچ نقش و تاثيري در جريانات سياسي كشور و اصلاحات ندارد. وي خاتمي را شخصيتي محافظهكار توصيف كرد كه نتوانست از فرصت دوران رياست جمهوري خود استفاده كند و حتي وي را نميتوان با مصدق مقايسه كرد زيرا مصدق حداقل به برخي اصول خود وفادار بود. اين عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي كه به نظر ميرسد ديدگاههاي كروبي درباره نقش خاتمي در اصلاحات را بيان ميكند در ادامه گفته خاتمي هيچ نقشي در جغرافياي سياسي كشور نخواهد داشت و او فقط كارهاي شخصي خود را در بنياد باران دنبال ميكند لذا هيچ تاثيري در نظام و جريان اصلاحات نخواهد داشت. گفتني است بعد از جلسات متعددي كه ميان كروبي و ميرحسين برگزار شد و در آن جلسات خاتمي به عملكرد ساختار شكنانه ميرحسين و كروبي اعتراض كرد و حاضر به تائيد جنبش سبز نشد موج اختلافات و عصبانيت فتنهگران از خاتمي تشديد شد و مصاحبه محمود رئوفي بيان كننده نارضايتي سردمداران فتنه از همراهي نكردن خاتمي با جنبش سبز ميباشد.