گروه سیاسی -وی بار دیگر و پس از نامه ای که به آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشته بود تفسیر خود را از فتنه ۸۸ اعلام کرد. تفسیری که در واقع نشان می دهد این نماینده مردم هنوز نتوانسته تصویری شفاف از فتنه ۸۸ ترسیم کند.

به گزارشافکارنیوز، مطهری همچنان بر این موضوع اصرار دارد که فتنه توسط آمریکایی ها و اسرائیلی ها طراحی نشده بوده و معتقد است که استمرار بیش از حد اعتراضات در نتیجه مدیریت بدی که صورت گرفته به حوادثناگوار سال ۸۸ منجر شد.

از آقای مطهری بعید به نظر می رسید که بخواهد بدون تحقیق و تفحص سخن بگوید, در صورتی که اگر مواضع یک هفته قبل از انتخابات رسانه های خارجی را مرور کند می بیند که این فتنه از سوی غربی ها طراحی شده و هدایت آشوب ها از آن سوی مرز بوده است.

مشاهده اخبار رسانه های معاند انقلاب اسلامی در زمان قبل از پیروزی انقلاب نه تنها بصیرت که حتی با چشم بدن هم می توان آن را دید و تحلیل کرد.

نکته مهم اینجاست که آقای مطهری به جای برخورد و محکوم کردن فتنه ۸۸ به عنوان نماینده ملت می خواهد به وجود آمدن فتنه را تنها به دلیل مدیریت ضعیف نشان دهید و گناه فتنه گران را به همین دلیل کوچک بشمارید.

آقای مطهری, شما با این سخنان دامن آمریکا و اسرائیل را از فتنه گری پاک می کنید، مردم به شما رای داده اند تا از حقوق آنها و ارزشهای انقلاب و اسلام دفاع کنید نه اینکه خواسته و نا خواسته در خط دشمن قرار گیرید.

آقای مطهری شما تا چه میزان ولایت مدار هستید؟ وقتی مقام معظم رهبری در سال ۸۹ می فرمایند " آخرین نمایشنامه‌ی آنها که روی صحنه آمد، همین فتنه‌ی ۸۸ بود. در حقیقت، یک تلاشی بود. یک عده‌ای در داخل، به خاطر حب به نفس، حب به مقام - از این قبیل امراض خطرناک نفسانی - اسیر این توطئه شدند. من بارها گفته‌ام؛ طراح و نقشه‌کش و مدیر صحنه، در بیرون از این مرزها بود و هست. در داخل با آنها همکاری کردند؛ بعضی دانسته، بعضی ندانسته. "

رهبر معظم انقلاب طراح و نقشه کش و مدیر صحنه فتنه ۸۸ را از بیرون از مرزها می داند اما شما قائل به این نیستید که فتنه توسط دشمنان این انقلاب طراحی شده است.

آقای مطهری نگاه کنید و ببینید فاصله مواضع شما با رهبر انقلاب چه قدر است . مطالبه مردمی که به شما رای دادند در مورد فتنه را نا دیده گرفته اید. آقای مطهری بش از این از مردم فاصله نگیرید و از هم صدا شدن با دشمنان انقلاب پرهیز کنید .