وحید جلال زاده با بیان اینکه هنوز آمار رسمی و دقیقی از تعداد مجروحان و شهدای این حادثه در دست نیست، اظهارداشت: تنها کمتر از یک ساعت از این حادثه تروریستی می گذرد و هنوز آمار و ارقام و نیز نحوه رخ دادن این اتفاق را نمی توان بدرستی بیان کرد.

به گزارش افکار به نقل از مهر، وی با بیان اینکه متاسفانه ضد انقلاب این بار در روزهای بزرگداشت اوج اقتدار نیروهای نظامی به مردم حمله کرده است، گفت: این حادثه توسط ضد انقلاب در بین بانوان حاضر در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح روی داده است.

جلال زاده با بیان اینکه مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شده اند، خاطرنشان کرد: امدادرسانی به مجروحان و شهدای این حادثه ادامه دارد.

به گفته استاندار آذربایجان غربی بیشترین مجروحین و شهدای این حادثه را بانوان تشکیل می دهند و نیروهای نظامی حاضر در مراسم نیز هیچ گونه آسیبی ندیده اند.

به گزارش خبرنگار مهر دقایقی پیش در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در شهرستان مهاباد انفجار شدیدی دربین مردم روی داد.

بر اساس اعلام فرمانده نیروهای انتظامی استان آذربایجان غربی براثر وقوع این انفجار عده ای از شهروندان مجروح و شهید شده اند.

سردار نصرتی اعلام کرد: این انفجار در بین جمعیت بانوان که برای تماشای رژه اقتدار نیروهای مسلح به مراسم آمده بودند روی داده است. هنوز نوع انفجار، تعداد دقیق مجروح و کشته شدگان و علل و عوامل این حادثه خبری منتشر نشده است.

گفته می شود در اثر وقوع این انفجار نیروهای نظامی آسیب ندیده اند بلکه مردم عادی از جمله بانوان زخمی و کشته شده اند.

برخی منابع از دست داشتن عوامل گروهک های ضد انقلاب خبر می دهند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.