به گزارش خبرنگار "افكار" عليرضا زاكاني نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در يادداشتي آورده است:

امروز در برهه‎ای حساس در تاریخ کره خاکی به سر می‎بریم، اگر از ورای تاریخ به اتفاقات افتاده در این ایام بنگریم، و اتفاقات جهانی را نظاره کنیم، دو نکته برجسته به روشنی قابل‎رؤیت است. یکی وعده الهی، در نتیجه تقابل حق با باطل و دیگری تعدی قابیل‎صفتان تاریخ و تکرار ظلم به هابیلیان.

جهان در مسیر پروسه‎ای مشخص یا در حقیقت به‎سمت جهانی‎شدن پیش می‎رود و بدین‎گونه وعده الهی که فرمود «و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی‎الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین» به وقوع می‎پیوندد و از این رهگذر، ملت مسلمان ایران به وظایف خود در زمینه‎سازی ظهور و در سیر واقعی جهان، یعنی همان جهانی شدن و غلبه نهایی حق بر باطل و ظهور کبری، نقش خویش را به بهترین وجهی ایفا می‎نماید.


زاکانی در حال نوشتن خط بر دیوار


در مقابل، می‎توان پروژه‎ای جعلی و ساختگی به نام جهانی‎سازی توسط ایادی شیطان به رهبری شیطان بزرگ آمریکا را دید که همه روزه ددمنشی‎ها و جنایات خود را در سراسر جهان و به‎ویژه خاورمیانه، برای رسیدن به خواسته‎های ناحق خود اعمال می‎نمایند که نمونه‎ای از آن در این ایام با انتشار ۹۰ هزار صفحه سند از جنایات آ‎ن‎ها در افغانستان آشکار شده است.

البته این جنایات نباید در پس دعواهای چگونگی انتشار و نیات منتشرکنندگان آن مخفی شود، زیرا مهم جنایتی است که گوشه‎ای از آن در یکی از مواجهه‎های نابه‎حق ایادی استکبار عیان شده است و بدتر از آن، همه‎روزه در حال تکرار در کشورهای افغانستان، عراق، فلسطین و سایر نقاط جهان است. لذا باز با نگاهی از فراز تاریخ و نظربه چگونگی شکل‎گیری دو جبهه حق و باطل، ما می‎مانیم و مسئولیت‎های خویش؛ و همان‎گونه که درباره گذشتگان به قضاوت می‎نشینیم، بر عده‎ای درود و سلام می‎فرستیم و عده‎ای دیگر را لعن و نفرین می‎کنیم، آیندگان نیز نسبت به ما قضاوت خواهند کرد که با دینی که به همت رادمردان مسلمان صدر اسلام، با افطار چند نفر با یک خرما در ایام سخت شعب ابی‎طالب حاصل شد و با جانفشانی‎های رسول گرامی اسلام(ص) و اولیای دین(علیهم السلام) و همه مجاهدان و مصلحان تاریخ به دست ما رسید، چه کردیم و در مقابل انقلاب اسلامی و گسترش آن چه مسئولیت‎هایی را پذیرفتیم؟

و یا خدایی ناکرده با خواسته‎های نامشروع فرزندان ابوسفیان‎ها، ابولهب‎ها، ابوجهل‎ها و معاویه‎ها همراه شدیم و خواسته‎های نادرست آمریکا و اذنابش را پیروی کردیم و یا حداقل در مقابل آن ایستادگی ننمودیم و بی‎تفاوت، با عبور از کنار این‎همه زیاده‎خواهی، قدمی برای تقویت جبهه حق برنداشتیم و صد البته فراتر از آیندگان، خداوند بزرگ و امام عصر عجل‎ا… تعالی فرجه الشریف است که به ظاهر و باطن ما آگاه و از اعمال و نیات ما مطلع‎اند.


لذا چه خوش که ما تلاش کنیم مسئولیت‎های خویش را بازشناسیم و با قیامی از سر اخلاص، به اصلاح خود بپردازیم و صالح شویم و هم برای گسترش خوبی‎ها جهاد کنیم و به صف مصلحان بپیوندیم که بی‎شک عنایت الهی و توجه مولود نیمه شعبان نصیب‎مان خواهد شد، چراکه خداوند بزرگ فرمود «و کان حقا علینا نصر المؤمنین».

/ب+