ايسنا- عبدالله جاسبي در كنفرانس خبري در دانشگاه آزاد واحد تبريز در مورد ماموريت به مهدي هاشمي اظهار كرد: بنده به آقاي مهدي هاشمي ماموريت ندادم و وي از طرف مديريت دانشگاه حكم نداشته و بنده نيز حكمي به ايشان ندادم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد اساسنامه و وقف دانشگاه آزاد اظهارنظر نکرد.

وی در مورد رابطه دانشگاه آزاد با دولت گفت: دانشگاه آزاد در تضاد با دولت نیست و همیشه مجری سیاست‌های کلی نظام بوده است.

رییس دانشگاه آزاد در پاسخ به سوالی درباره تغییر مدیریت دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: بنده چه در دانشگاه آزاد باشم و چه در جای دیگر خدمت کردن را اصل می‌دانم و خدمت برای من اصل است.

وی درمورد حوادثپس از انتخابات اظهار نظر کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همواره تابع دیدگاه‌ها و نظرات مقام معظم رهبری است، و در این حوادثهم طبق نظر رهبر معظم انقلاب حرکت کرد.

وی به ضرورت وحدت مسوولان اشاره کرد و با بیان این‌که «باید روی نقاط و اعتقادات مشترک سرمایه‌گذاری کرد» افزود: باید اختلاف‌ها را به حداقل برسانیم و امروز یکی از خطرهایی که نظام را تهدید می‌کند، اختلاف بین مسوولان است و برای حل و فصل اختلاف‌ها قانون اصل است.

جاسبی در خاتمه چشم‌انداز دانشگاه آزاد را در دهه چهارم فعالیت آن تشریح کرد و گفت: در دهه چهارم فعالیت دانشگاه، به دنبال توسعه کمی نیستیم؛ بلکه در پی تقویت واحدها و مراکز موجود و ارتقای کیفیت مراکز هستیم.