به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در واکنش به انتشار یادداشت وقیحانه سایت خبرآنلاین که خط ضدانقلابی تقابل رئیس‌جمهور با سپاه را مطرح کرده اظهارداشت: ‌ انتشار چنین مطالبی را محکوم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه سپاه همیشه در کنار دولت‌های گذشته و دولت یازدهم قرار داشته، تصریح‌کرد: باید جلوی انتشار مطالبی که به دروغ موجب حاشیه‌سازی می‌شود را گرفت.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری همچنین تأکید کرد: قانون وظایف سپاه و ریاست‌جمهوری را مشخص کرده و آنها همواره در این مسیر قانون حرکت کرده‌اند.

سایت خبرآنلاین وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، امروز با انتشار مطلبی توهین آمیز و اختلاف برانگیز، تلاش کرد تا خط ضدانقلابی تقابل رئیس جمهور با سپاه را مجدداً احیا کند. در یادداشت سایت خبرآنلاین با عنوان رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس جمهوربه سبک رسانه های ضدانقلاب، اتهامات سخیفی که بارها توسط امثال نوری زاده و سازگارا علیه رزمندگان جان برکف و ایثارگر سپاه و بسیج مطرح گردیده، بازسازی و بازخوانی شده است.