به گزارش افکارنیوز، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی امروز(چهارشنبه) در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای حزب‌الله لبنان در دفتر حزب‌الله در تهران و در جمع خبرنگاران در خصوص دلیل اصلی حمله صهیونیست‌ها به نیروهای مقاومت گفت: رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۸۲ که به لبنان حمله کرد تصور داشت که با حمله خود می‌تواند لبنان را به لرزه درآورد، اما دیدیم که این حرکت منجر به تولد حزب‌الله لبنان شد.

وی افزود: صهیونیست‌ها در تمام عملیات‌های دیگر اقداماتی را انجام دادند، ولی همواره نتایج حرکات آنها برخلاف نظرشان رخ داده است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: حوادثچند سال اخیر در سوریه به اسم آزادی و برای ضربه به حکومت این کشور با استفاده از دلارهای خارجی و حمایت‌ها و پشتیبانی‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب صورت گرفته است، اما با موضع مقاومت اسلامی و دولت سوریه و حزب‌الله و جمهوری اسلامی ایران اقدامات تروریستی آنها آشکار شد.

احمدی‌ مقدم اظهار داشت: جبهه تکفیری و صهیونیستی و پشتیبانان غربی و دولت‌های مرتجع منطقه در یک جبهه در برابر مقاومت اسلامی قرار گرفتند و رژیم صهیونیستی نیز از آنها حمایت می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به مبارزه حزب‌الله با دو گروه تکفیری جبهه‌النصره و همچنین سربازان رژیم صهیونیستی در سوریه گفت: رژیم صهیونیستی به آنها علیه نیروهای مقاومت اطلاعات می‌دهد و گروه‌های تروریستی آن را اجرایی می‌کنند.

وی افزود: دشمنان مقاومت به ظاهر چند دسته هستند، اما در واقع هدف همه آنها ضربه زدن به جبهه مقاومت است.