به گزارشافکارنیوز،امروز(چهارشنبه) و با آغاز راهپیمایی بزرگداشت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعضای جامعه ورزش کشور پا به پای قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.

مدیران بخش‌های مختلف ورزش، رؤسای فدراسیون‌ها، مربیان، ورزشکاران و دیگر فعالان این حوزه با راهپیمایی در مسیرهای تعیین شده با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.

فضل‌الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: طبق فرمایش حضرت امام خمینی(ره) این انقلاب انفجار نور بود و تا ظهور ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت، چرا که اسلام دنیا را درمی‌نوردد.

وی افزود: راهپیمایی امسال نیز مثل همیشه باشکوه بود. انقلاب اسلامی به ایران هویت داد و نگاه جهان را به ما مثبت کرد.

سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو نیز در جمع راهپیمایان اظهار داشت: مثل همیشه حضور مردم پرشور بود و با شرایطی که امسال با آن مواجهیم و اتفاقاتی که در منطقه افتاده، خصوصاً وجود داعش حضور مردم پرشورتر بود و آنها احساس وظیفه بیشتری می‌کردند.

وی ادامه داد: این موضوع باعثانسجام هرچه بیشتر ملت ایران شد.

رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم. انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است. در همه این سال‌ها مردم نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم، امسال همچون سالهای گذشته حضور پرشوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن دارند و ورزشکاران نیز در کنار آنها هستند.