به گزارش خبرگزاري فارس، سبحان فتحالهي به دليل مينگذاري عوامل گروهك پژاك در مسير حركت ماموريت اين بسيجي، در جاده برگشت اين روستا به سروآباد به فيض شهادت نائل آمد.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سروآباد در مراسم تشییع این شهید بسیجی که در مریوان انجام شد، گفت: این اقدامات کور تروریستی در راستای جبران ضرباتی است که سپاه پاسداران در چند مدت اخیر بر آنان وارد کرده است.
حجت‌الاسلام رهبری عنوان کرد: دشمنان و افراد فریب‌خورده استکبار باید بدانند که با این اقدامات نتیجه‌ای جز پستی و رذالت را از خود به جای نمی‌گذارند و مردم غیور کردستان هیچ‌گاه آنان را همراهی و حمایت نخواهند کرد.
وی افزود: مردم کردستان مردمانی وفادار به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند و هر گونه اقدامات کور تروریستی را محکوم می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سروآباد افزود: این افراد توان و جرآت رویارویی با نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی و به ویژه سپاه پاسداران را ندارند و به همین دلیل در اقدامی ناجوانمردانه اقدام به مین‌گذاری و ترور افراد مخلص بسیجی و سپاهی می‌کنند.
گفتنی است: پیکر پاک مطهر سبحان فتح‌الهی بسیجی پایگاه مقاومت هیشور سروآباد با حضور مسئولان لشکری و کشوری و همچنین اقشار مختلف مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مریوان تشیعع و در مزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
انتهاي پيام