به گزارش فارس، محمد دهقان نماينده مردم طرقبه در مجلس شوراي اسلامي و عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي در نخستين گردهمايي ستادهاي انتخاباتي جمعيت ايثارگران و رهپويان انقلاب اسلامي كه امروز (پنجشنبه) در محل جمعيت رهپويان برگزار شد، گفت: وحدت براي ارزشها، منافاتي با اصولگرايي و آرمانخواهي ما ندارد گرچه ما به عملكرد برخي جرياناتي كه با آنها وحدت كردهايم، نقد داريم.

* به احمدی‌نژاد نقد داریم اما وحدت نظام را برهم نمی‌زنیم

وی افزود: قرار نیست اگر وحدت کنیم آدم‌های فاسد و اشکالات اساسی را بپذیریم، ما بر روی ارزش‌ها وحدت می‌کنیم، نه افراد.

دهقان با بیان اینکه اکثر گروه‌ها یا در فتنه و یا در جریان انحرافی آسیب دیده‌اند، اظهار داشت: به مجموعه ما آسیب فتنه و انحراف وارد نشده است و بیشترین نقشی که به عنوان وظیفه شرعی در مجموعه اصولگرایان وجود دارد به عهده مجموعه ما است.

* باید کاندیدهای ایثارگران و رهپویان تا پایان شهریور در همه کشور مشخص شود

وی افزود: باید به عنوان جمعیت رهپویان و ایثارگران در استان‌ها اقتضایی عمل کنیم و در دستورالعملی که تهیه شده اعلام کرده‌ایم که باید کاندیداهای خود را تا پایان شهریور‌ماه در همه حوزه‌ها مشخص کنیم.

عضو شورای مرکزی جمغیت رهپویان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نقش ایثارگران و رهپویان در انتخابات باید یک نقش کلیدی باشد.
دهقان با بیان اینکه ستاد‌های انتخاباتی در اکثر استان‌ها تشکیل شده است، گفت: هدف این است که اصولگرایان برنده شوند و جریان انحرافی فتنه، و ضد ولایی و افراد ناکارآمد و ضعیف به صحنه نیاند و به نظر من افراد ناپاکی که فساد اقتصادی و مالی دارند از جریان فتنه و انحرافی خطرناک‌تر هستند زیرا این افراد منافق‌اند و نمی‌شد آنها را به راحتی شناسایی کرد.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا در کارهایی تخصصی مجلس از افراد اصولگرای متخصص استفاده کنیم. ما به شدت نیاز به افراد کار‌آمد داریم.

عضو شورای مرکزی جمفیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه هدف ما معرفی یک لیست افراد متخصص، ولایی است و فرقی‌ هم نمی‌کند متعلق به کدام گروه اصولگرایی باشد،

عضو شوراي مركزي حزب رهپويان انقلاب اسلامي در پايان سخنانش تصريح كرد: ما با ايجاد تشكلهاي مختلف و ظرفيتسازي براي اصولگرايان هيچ مخالفتي نداريم و هركس براي انقلاب كادر سازي كند از او حمايت ميكنيم.