به گزارش افکارنیوز، عبدالعلی میرکوهی معاون حقوقی و امور مجلس وزیردادگستری در پاسخ به این سئوال که آیا نمایندگان از پاسخ‌های پورمحمدی قانع شدند یا خیر اظهارداشت: این موضوع را از دبیر کمیسیون بپرسید زیرا اگر ما جواب دهیم مداخله در کار آنها محسوب می شود. معمولا آنها پس از جلسه مشورت می‌کنند و تصمیم می گیرند و این طور نیست که بلافاصله به تصمیم برسند.

این مقام مسئول در وزارت دادگستری در پاسخ به این سئوال که پرسش‌های نمایندگان از وزیردادگستری بیشتر حول محور چه موضوعاتی بود، گفت: سئوالات در موارد مختلفی بود. البته فرصت نشد تا وزیردادگستری همه را پاسخ گوید. مسایل و مشکلات مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی و برخی مشکلات دادگستری‌ها از جمله سئوالاتی بود که وزیردادگستری درباره آنها توضیح داد.

میرکوهی درباره پاسخ به این سئوال که آیا پرسش‌های نمایندگان مجلس شامل پرونده‌های ویژه قضایی نیز بود یا خیر؟ افزود: اگر سئوال درباره مسایل خاص قضایی باشد که طبیعتا پاسخ داده نمی‌شود؛ نه تنها وزیر نمی‌تواند پاسخ دهد بلکه قابل سئوال هم نیست. کارهایی که مربوط به وزارت‌خانه است مثل سازمان تعزیرات مسایلی است که وزیردادگستری می‌تواند پاسخ دهد ضمن اینکه در جلسه روز گذشته درباره مسایل ویژه قضایی سئوال نشد.