به گزارشافکارنیوز، روزنامه آرمان امروز چهارشنبه ۲۶ فرودین گفت و گویی با علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس انجام داده که بخشی از آن را در ادامه می‌خوانید:

این نماینده مجلس اظهار داشت: صدا و سیما در پخش سخنرانی‌های همایش بانوی انقلاب، اساسا صحبت‌های آیت‌ا… هاشمی را بایکوت کرد.

علی مطهری درباره سخنان اخیر آیت‌ا… هاشمی در همایش «بانوی انقلاب اسلامی» و هجمه منتقدان به اظهارات ایشان عنوان کرد: هر کس باید در اظهار نظر خود آزاد باشد و رسانه‌ها هم باید نظر همه مقامات کشور را به طور دقیق منتشر کنند.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: بهتر است کسانی که انتقادی را قبول ندارند با منطق توضیح دهند. بالاخره آقای هاشمی درباره نوع رفتارهایی که در زندان‌ها می‌شود و برخی انتقاد‌هایی که از سوی دلواپسان به دولت نسبت داده می‌شود، مطالبی را بیان کرده است که بهتر است منتقدان به آنها پاسخ دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با اشاره به واکنش برخی مسئولان نظامی کشورمان به سخنان آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی گفت: این افراد مسئول طبق توصیه بنیانگذار انقلاب اسلامی بهتر است وارد این مقولات نشوند زیرا امام(ره) تاکید داشتند نظامیان وارد سیاست نشوند چون حزب نیستند.

مطهری درباره خاطره آیتا... هاشمی رفسنجانی درباره انتخابات ۸۴ ریاست جمهوری اظهار کرد: ما باید به کسی مثل آقای هاشمی که از یاران امام خمینی بودند اعتماد و خاطرات او را مورد قبول کنیم.