به گزارش افکارنیوز، رسانه های زنجیری وابسته به جریان موسوم به اصلاح طلب در یک اقدام ناشیانه و درحالی که مشخص هست در مباحثمنطقی و مناظرات دستشان خالی است، اشتباه تایپی یک خبرنگار را به نام مسئول سابق تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان قلمداد کردند.

ماجرا از این قرار است که دکتر سعید جلیلی روز سه شنبه در سفری یک روزه به شهرستان ارومیه رفته و در جمع پرشور دانشجویان دانشگاه آزاد این شهرستان به سخنرانی پرداخته بود.

جلیلی در بخشی از سخنانش گفته بود: " صرف‌نظر از حق انحصاری پنج کشور در داشتن سلاح هسته‌ای، دران. پی. تیبه طور صریح مجازبودن سایر کشورها برای دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌‌ای اشاره شده است و همچنین دران. پی. تیصحبتی از درصد و میزان غنی‌سازی به میان نیامده است ".

این سخنان دکتر جلیلی توسط خبرنگار یک خبرگزاری در ابتدا با اشتباه تایپی به صورت " ام. پی. تی " نوشته می شود که بلافاصله از سوی همین خبرگزاری نیز تصحیح می شود اما ظاهرا بخش تصحیح شده خبر از سوی رسانه های زنجیری ها نادیده گرفته شده است:


خبر خبرگزاری فارس پس از تصحیح اشتباه تایپی

در این میان، رسانه های زنجیری به خیال اینکه از مسئول سابق پرونده هسته ای کشورمان گافی به دست آورده اند، تصویر این خبر را تحت عنوان " آیا جلیلی هم اشتباهاً گفت MPT؟! + سند " به سرعت در وبسایت های خود منتشر کردند که این تصاویر غیرحرفه ای و شیطنت آمیز مربوط به آنها در ادامه آمده است: